جام جهانی / شناسه خبر: 77253 / تاریخ انتشار : 1397/2/25 21:28
|

پدیده یورو 2016 از فهرست پرتغال خط خورد

رناتو سانچز که دو سال قبل در یورو 2016 پدیده پرتغال و تورنمنت معرفی شد، در دو سال گذشته به قدری افت کرده که حتی در فهرست 35 نفره تیمش هم جایی ندارد. کنترائو دیگر غایب فهرست پرتغال است.

ایران ورزشی آنلاین / رناتو سانچز که به‌عنوان پدیده یورو 2016 انتخاب شده بود در فهرست پرتغال برای جام جهانی روسیه جایی ندارد. نام این هافبک 20 ساله حتی در فهرست 35 نفره پرتغال هم که از سوی فرناندو سانتوز اعلام شده، دیده نمی شود. سانچز پس از حضور ناموفق در بایرن به طور قرضی به سوانزی پیوست، ولی در این تیم هم نتوانست به مهره موثری تبدیل شود. او در یورو 2016 در شش بازی از هفت بازی پرتغال به میدان رفت و نقش مهمی در قهرمانی تیمش داشت.

دیگر غایب فهرست پرتغال فابیو کوئنترائو است. مدافع 30 ساله که در دو جام جهانی قبلی عضو پرتغال بوده، می‌گوید که خودش خواسته به دلیل خستگی بازی‌های فصل اخیر با اسپورتینگ لیسبون در فهرست نهایی نباشد. پرتغال همگروه تیم ملی ایران در جام جهانی است و برای این تورنمنت هم روی کریستیانو رونالدو، فوق ستاره و کاپیتانش حساب زیادی باز کرده است.

فهرست اولیه پرتغال به شرح زیر است:

دروازه‌بان‌ها: آنتونی لوپس، بتو، روی پاتریسیو

مدافعان: آنتونس، برونو آلوز، سدریک، ژائو کانسلو، ژوزه فونته، لوئیز نتو، ماریو روی، نلسون سمدو، په‌په، رافائل گررو، ریکاردو پریرا، رولاندو، روبن دیاس

هافبک‌ها: آدرین سیلوا، آندره گومز، برونو فرناندس، ژائو ماریو، ژائو موتینیو، مانوئل فرناندز، روبن نوز، سرجیو اولیویرا، ویلیام کاروالیو

مهاجمان: آندره سیلوا، برناردو سیلوا، کریستیانو رونالدو، ادر، جلسون، گونسالو گوئدس، نانی، پائولینیو، کوارسما، رونی لوپز

 

captcha
تازه ها
بیشتر