جام جهانی / شناسه خبر: 77235 / تاریخ انتشار : 1397/2/25 00:48
|

آلوز: جام جهانی را از دست دادم اما مشکلی نیست

مدافع 35 ساله برزیلی آخرین فرصت حضور در جام جهانی را از دست داد، با این حال امید زیادی به موفقیت طلایی پوشان در روسیه دارد.

ایران ورزشی آنلاین / دنی آلوز، مدافع راست تیم ملی برزیل گفته با اینکه جام جهانی را از دست داده اما خوشحال است. این بازیکن 35ساله در دو جام جهانی اخیر برای برزیل بازی کرده و 107 بازی ملی در کارنامه دارد. او گفته هرچند نمی‌تواند در روسیه حضور یابد اما راضی است.

آلوز در متنی نوشته است: «نمی‌خواهم کسی برای من احساس ناراحتی داشته باشد. من رویاهایم را زندگی کرده‌ام. دنی آلوز به جام جهانی نمی‌رود ولی با این حال خوشحال و راضی است.»
آلوز در جریان بازی فینال کوپ دو فرانس مصدوم شد. او گفت که از همان لحظه که درد را حس کرد، می‌دانست که جام جهانی برایش تمام شده است: «زمانی که درد را در زانویم حس کردم، روح از بدنم خارج شد. از همان لحظه که به زمین خوردم دریافتم که قرار نیست در هواپیمای روسیه برای جام جهانی باشم. در رختکن، پزشکان پی‌اس‌جی به من گفتند که باید تا روز بعد صبر کنم تا نتایج برخی آزمایش‌ها را بگیرم اما از ته دل می‌دانستم که تمام شد.»
آلوز بعد از جراحی حدود شش ماه دور از میادین خواهد بود و این مدافع گفته که به همراه سایر هموطنانش از تیم ملی کشورش حمایت خواهد کرد: «بر این باورم که این تیم می‌تواند قهرمانی را به دست بیاورد. ما استعداد و فوق ستاره‌های لازم را داریم اما مهم‌تر از همه اینکه مربی بزرگی داریم. تیته توانسته جوی باورنکردنی در تیم حکمفرما کند. او به بازیکنان نشان داده که نمی‌توانند تک‌نوازی کنند. ما باید نظمی کامل با هم داشته باشیم تا به رویاهایمان برسیم. من 12 سال است که در تیم بزرگسالان حضور دارم و تاکنون نشده بود چنین احساس ارتباط و تعلقی بین بازیکنان ببینم. ما ترکیبی خوب از بازیکنان جوان‌تر، مانند گابریل ژسوس و کوتینیو و بازیکنان مسن‌تر داریم که درد جام جهانی قبلی را در قلب خود حس می‌کنند و می‌خواهند اوضاع را درست کنند. شاید حالا غرور من کمی آسیب دیده باشد اما روحم در آرامش است چون همیشه تلاش کرده‌ام که بهترین عملکرد خود را داشته باشم.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر