فوتبال ایران / شناسه خبر: 77222 / تاریخ انتشار : 1397/2/24 16:33
|

رفتارهای غیرحرفه ای در باشگاه سپیدرود / علی کریمی را سر کار گذاشتند

علی کریمی امروز(دوشنبه) برای تسویه حساب به باشگاه سپیدرود رفت اما کسی در باشگاه نبود.

ایران ورزشی آنلاین /علی کریمی امروز (دوشنبه) برای تسویه حساب به باشگاه سپیدرود رفت اما کسی در باشگاه نبود که اقدامات مربوط به تسویه حساب او را انجام دهد. با این حال اما کمی بعد از انتشار این خبر، جواد تن­ زاده، مالک باشگاه سپیدرود اعلام کرد که همه چیز برای تسویه حساب با علی کریمی آماده بوده اما علی رغم قرار قبلی او به باشگاه مراجعه نکرده است. جواد تن زاده در همین رابطه گفت: «اعضای باشگاه از ساعت 8:30 تا 12:30 دقیقه امروز همه در دفتر خود و در باشگاه حضور داشتند و همه چیز آماده حضور علی کریمی بود، اما او به باشگاه مراجعه نکرده است. من برای جلسه حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها در تهران حضور دارم و به حضور من در باشگاه نیازی نبود. کریمی با من صحبت کرد و قرار شد ساعت 10 صبح در باشگاه حضور داشته باشد، اما این کار را انجام نداد.»

مالک باشگاه سپیدرود اعلام کرده در جلسه تسویه حساب، نیازی به حضور او نیست. او در این رابطه گفته: «تسویه‌حساب، چک و همه برگه‌ها امضا شده و در باشگاه وجود دارد و از هفته پیش همه چیز را برای تسویه حساب با کریمی آماده کرده بودیم.»

پاسخ علی کریمی، سرمربی فصل گذشته سپیدرود، به صحبت های تن زاده هم در نوع خود حالب و قابل تأمل است. علی کریمی در این رابطه گفته: « طبق نامه‌ای که تن‌زاده به من داده بود، از من درخواست کرد تا درخواست تسویه حسابم را به صورت کتبی به باشگاه اعلام کنم و من هم همین کار را انجام دادم. بر اساس نامه‌ای که باشگاه سپیدرود به من داد، در رشت بودم و ساعت 11:14 با جواد تن‌زاده تماس گرفتم اما او جواب من را نداد. بعد از آن در ساعت 12:45 ایشان به من پیامک داد که اعضای باشگاه تا ساعت 12 در دفتر این باشگاه حضور دارند،‌ یعنی او 45 دقیقه بعد از تعطیلی دفتر باشگاه به من این پیامک را داده‌ است.»

علی کریمی تأکید کرده: «هواداران خودشان بهترین قضاوت کننده هستند و این چیزها را متوجه می‌شوند. ضمن اینکه من برای تسویه حساب با سپیدرود فقط چک بانکی یا پول نقد دریافت می‌کنم،‌ چرا که نه حرف تن زاده را قبول دارم نه چک او را.»

captcha
تازه ها
بیشتر