فوتبال ایران / شناسه خبر: 77217 / تاریخ انتشار : 1397/2/24 14:04
|
راهکار جدید باشگاه آلمانی برای جذب مهاجم المپیاکوس

انصاری فرد با قرارداد قرضی در اشتوتگارت

نماینده اشتوتگارت در تازه ترین مذاکرات خود بسته پیشنهادی دیگری ارائه داده مبنی بر این که کریم انصاری فرد ابتدا با قراردادی قرضی و یک میلیون یورویی راهی آلمان شود.

ایران ورزشی آنلاین / این روزها بحث انتقال کریم انصاری فرد به بوندس لیگا و باشگاه اشتوتگارت در صدر اخبار پیرامون این مهاجم قرار دارد. درخواست سنگین باشگاه المپیاکوس اما روی مساله انتقال احتمالی کریم انصاری فرد از  به اشتوتگارت آلمان تاثیر مستقیم گذاشته و باعث شده تا با درخواست 6 میلیون یورویی باشگاه یونانی، انتقال گلزن اول این تیم به بوندس لیگا در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

در شرایطی که باشگاه آلمانی مصرانه در تلاش برای نهایی کردن انتقال انصاری فرد به تیم خود برای فصل آتی است ، نماینده اشتوتگارت در تازه ترین مذاکرات خود بسته پیشنهادی دیگری ارائه داده مبنی بر این که کریم ابتدا با قراردادی قرضی و یک میلیون یورویی راهی آلمان شود تا پس از یک سال طرفین در صورت تمایل برای واگذاری رسمی این بازیکن ملی پوش بار دیگر پای میز مذاکره بنشینند.

باید منتظر ماند و دید واکنش سران المپیاکوس به این بسته پیشنهادی جدید اشتوتگارت چه خواهد بود، به خصوص بعد از بحران های مالی و درگیری هایی که با سران فدراسیون فوتبال یونان در راستای مسائل مالی و انضباطی پیدا کردند و به اجبار باید چند تن از ستاره های خود را به سایر باشگاه ها واگذار کنند که یکی از آنها کریم انصاری فرد بهترین گلزن المپیاکوس است.

captcha
تازه ها
بیشتر