فوتبال ایران / شناسه خبر: 77214 / تاریخ انتشار : 1397/2/24 13:12
|
شکست مقابل خنک و سقوط به رده ششم

فاصله زیاد کاوه و شارلروا با لیگ اروپا

شارلروا امیدوار است با کسب پیروزی و از سوی دیگر باخت خنت و خنک در دیدارهای همزمان، سهمیه پلی‌آف فصل آینده لیگ اروپا را کسب کند.

ایران ورزشی آنلاین /  هر چند شالروا در لیگ بلژیک نتایج درخشانی کسب کرد و فراتر از انتظارها ظاهر شد اما این تیم در پلی اف و برای کسب مجوز صعود به لیگ اروپا ناکام بوده و شکست های متعددی را پذیرا شده. در یکی از بازی های هفته نهم و ماقبل پایانی  پلی‌آف لیگ بلژیک شارلروا که کاوه رضایی را از ابتدا در خط حمله داشت میهمان خنک رده ششمی بود. شارلروا که در صورت پیروزی مقابل خنک شانس زیادی برای کسب سهمیه پلی‌آف لیگ اروپا پیدا می‌کرد، در این بازی خارج از خانه با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد تا ۳۳ امتیازی بماند و با 2 پله سقوط به رده ششم جدول برود.

شارلروا با این باخت پر گل فاصله اش با خنت رده چهارمی به 3 امتیاز رسید تا کار سختی در هفته پایانی مقابل استاندارد لیژ  داشته باشد. شارلروا امیدوار است با کسب پیروزی و از سوی دیگر باخت خنت و خنک در دیدارهای همزمان، سهمیه پلی‌آف فصل آینده لیگ اروپا را کسب کند. کاوه رضایی که در هر 3 هفته اخیر موفق به گلزنی برای شارلروا شده بود، این بار نتوانست این کار را مقابل خنک تکرار کند تا ۱۶ گله بماند. او یک هفته دیگر میهمان شارلروا خواهد بود و سپس برای حضور در اردوی تیم ملی ایران راهی تهران خواهد شد.

captcha
تازه ها
بیشتر