فوتبال ایران / شناسه خبر: 77206 / تاریخ انتشار : 1397/2/23 17:40
|
دستیاران برانکو دوساله تمدید کردند

پروفسور هم امضا می‌کند

بعد از کش و قوس های فراوان و گمانه زنی هایی که در خصوص مساله تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس مطرح می شد او قراردادش با این باشگاه را تمدید کرد.

ایران ورزشی آنلاین/ بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان و گمانه زنی هایی که در خصوص مساله تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس مطرح می شد او قراردادش با این باشگاه را تمدید کرد.

برانکو در نشست خبری امروز و پیش از بازی با الجزیره گفته بود نمی خواهد در این باره صحبت کند و تمام حواسش را معطوف به بازی سرنوشت ساز عصر دوشنبه کرده اما ساعاتی بعد دستیاران او در باشگاه حاضر شده و قراردادشان را امضا کردند تا مشخص شود مشکل برانکو هم برای ماندن حل شده  و حتما قراردادش را امضا خواهد کرد.

امروز بعد ازظهر ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ و زلاتکو ایوانکوویچ اعضای کروات کادر فنی پرسپولیس در باشگاه پرسپولیس حاضر شده و در حضور گرشاسبی و حاجی بیگی، سرپرست و عضو هیات مدیره باشگاه قراردادشان را به مدت دو فصل تمدید کردند.

با توجه به اینکه قرارداد برانکو و دستیارانش یک پکیج به حساب می آید و در واقع دستیاران او زیرمجموعه ایوانکوویچ هستند خود برانکو هم قراردادش را تمدید خواهد کرد.اتفاقی که قرار است امشب در محل اردوی پرسپولیس رخ دهد .

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر