فوتبال ایران / شناسه خبر: 77196 / تاریخ انتشار : 1397/2/23 12:37
|
شکست شیجیاژوانگ و حضور در رده نهم جدول

قطبی از منطقه صعود دور شد

شکست شیجیاژوانگ در هفته دهم لیگ 2 چین ، افشین قطبی و بازیکنان این تیم را از حضور در جمع مدعی های صعود نا امید کرده و اختلاف آنها را با تیمهای اول و دوم به 6 امتیاز رسانده است.

ایران ورزشی آنلاین / شکست شیجیاژوانگ در هفته دهم لیگ 2 چین ، افشین قطبی و بازیکنان این تیم را از حضور در جمع مدعی های صعود نا امید کرده و اختلاف آنها را با تیمهای اول و دوم به 6 امتیاز رسانده. شیجیاژوانگ این هفته در خانه ووهان زال با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد تا همچنان 14 امتیازی باقی بماند و در رده نهم قرار بگیرد. این تیم که فصل قبل با هدایت افشین قطبی یکی از گزینه های صعود بود و در پایان رده سوم را بدست آورد، حالا کمی از دوران اوج فاصله گرفته و نتایج درخشانی کسب نمی کند.

قطبی و شیجیاژوانگ در هفته یازدهم باید به خانه ژیجیانگ گرین تاون بروند و مقابل این تیم بازی کنند. حریف آینده شیجیاژوانگ تیم سوم جدول رده بندی است. تیمی که تلاش می کند اختلاف امتیازی با تیمهای اول و دوم را جبران کند و نام خود را در قامت یک تیم مدعی صعود مطرح کند. البته هنوز 24 هفته از لیگ باقی مانده و افشین قطبی و بازیکنان شیجیاژوانگ تلاش می کنند روند رو به رشد را پیش بگیرند و نتایجی بهتر از فصل قبل کسب کنند. هدف قطبی در شیجیاژوانگ صعود به سوپرلیگ چین است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر