ورزش جهان / شناسه خبر: 77168 / تاریخ انتشار : 1397/2/21 23:33
|

صلاح: ثابت کردم منتقدان اشتباه می‌کنند

مهاجم مصری لیورپول در روزهای اخیر عنوان بهترین بازیکن فصل لیورپول و بهترین بازیکن فصل لیگ برتر از نگاه فوتبال نویسان را به دست آورده است.

ایران ورزشی آنلاین / محمد صلاح افتخار می‌کند که منتقدانش را خاموش کرده است. او در بازگشت فوق‌العاده‌ای که به لیگ برتر داشته، در لیورپول خوش درخشیده و رکوردهایی را به نام خود ثبت کرده است. این بازیکن مصری اخیرا به‌عنوان بازیکن فصل لیورپول و بهترین بازیکن از دید بازیکنان این باشگاه انتخاب شده است. او همچنین جایزه بهترین بازیکن از دید فوتبال‌نویسان را هم از آن خود کرده است.

صلاح که دوران خوبی را در چلسی نگذرانده بود می‌گوید بازگشت افتخارآمیز به لیگ برتر برایش بسیار رضایتبخش بوده. او در پاسخ به این پرسش که آیا به دستاوردهایش افتخار می‌کند گفته: «راستش را بگویم بله‌، چون من حدود چهار سال پیش هم اینجا بودم و افراد زیادی می‌گفتند من نمی‌توانم موفقیت کسب کنم، نمی‌توانم در لیگ برتر بازی کنم و کار برای من بسیار سخت است.
همیشه در ذهنم به بازگشت فکر می‌کردم، یعنی از همان روزی که چلسی را ترک کردم در ذهنم بود که ثابت کنم آنها اشتباه می‌کرده‌اند. دیدید که این کار را هم کردم.»
این بازیکن 25ساله در تمامی رقابت‌ها در این فصل 43 گل زده است. او به ‌شدت مورد توجه رئال مادرید است که قرار است به‌ زودی در فینال لیگ قهرمانان با لیورپول بازی کند.
صلاح به طرفداران لیورپول گفته که این فصل درخشان، تازه شروع کار او در لیورپول است: «اینجا خیلی خوشحالم. همه چیز عالی است. البته که آرزوهای بسیاری برای آینده با لیورپول دارم. همانطور که می‌توانید ببینید، ما فصلی عالی را داشته‌ایم و حالا در فینال لیگ قهرمانان هستیم و همه ذوق‌زده‌اند. این تازه آغاز کار است. این نخستین سال من در این باشگاه است. برای چند بازیکن دیگر هم همینطور. این تازه نقطه شروع است.»
از صلاح پرسیدند که پست مورد علاقه‌اش در زمین چپیست و او گفت با اینکه دوست دارد در بال راست بازی کند، برایش مهم نیست در چه پستی حضور یابد و تنها این مهم است که بتواند گل بزند. او همچنین افتخار می‌کند که با هم‌تیمی‌های فعلی‌اش بازی می‌کند: «روبرتو فیرمینو و سادیو مانه کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند. آنها همیشه تلاش می‌کنند توپ را به من بدهند و خودشان هم گل بزنند. کیفیت آنها بسیار بالاست و داخل و خارج میدان خارق‌العاده هستند. بسیار افتخار می‌کنم که عضوی از این تیم هستم و کنار آنها بازی می‌کنم.»
لیورپول با کسب یک امتیاز مقابل برایتون در خانه می‌تواند به لیگ قهرمانان فصل بعد صعود کند. صلاح می‌گوید: «ما از حالا تنها به فکر برایتون هستیم. بعد 14 روز فرصت خواهیم داشت که برای فینال آماده شویم. ما مقابل رئال مادرید برای پیروزی بازی خواهیم کرد اما می‌دانیم که کار ما آسان نیست.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر