فوتبال ایران / شناسه خبر: 77157 / تاریخ انتشار : 1397/2/21 12:14
|

تیام، آخرین امید استقلال بدشانس برای صعود

شفر مهره های کلیدی اش را یکی یکی از دست می دهد، ولی بازگشت گلزن سنگالی برای بازی برگشت مقابل ذوب آهن می تواند شرایط استقلال را بهتر کند.

ایران ورزشی آنلاین / اگر بخواهیم وضعیت استقلال در روزهای گذشته را در یک کلمه توصیف کنیم، «بدشانس» بهترین واژه است. برنامه شفر برای جام حذفی یک پیروزی حداقلی بود تا با کمترین تلفات تیمش را به مصاف ذوب‌آهن ببرد، ولی تیام، بهترین مهره تیمش در چمن خراب ورزشگاه اروندان مصدوم شد و بازی فولادشهر را از دست داد.

این پایان بدشانسی‌های مربی آلمانی نبود و شجاعیان و ابراهیمی، دو مهره کلیدی استقلال هم در اصفهان آسیب دیدند. اولی به دلیل پارگی رباط ماه‌ها غایب خواهد بود و دومی هنوز وضعیت مبهمی دارد. استقلال این بازی پرتلفات را با وجود برتری نسبی در آخرین ثانیه‌های روی یک حادثه باخت تا در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار بگیرد.

تنها راه صعود استقلال حالا برد در ورزشگاه آزادی با اختلاف بیش از یک گل است و بهترین خبر برای شفر در آستانه این بازی این است که تیام می‌تواند مقابل ذوب‌آهن به میدان برود. او این روزها مشغول تمرینات بازیابی است و حضورش در بازی برگشت به قدری برای استقلال اهمیت دارد که افتخاری پنجشنبه برای بررسی شرایط او به کلینیک رفت. حالا شفر امیدوار است که تیمش بدون شجاعیان و حضور 50-50 ابراهیمی و بازگشت تیام که تازه از مصدومیت برگشته بتواند راه صعود را پیدا کند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر