فوتبال ایران / شناسه خبر: 77147 / تاریخ انتشار : 1397/2/19 20:02
|

صعود تیم ملی فوتسال زنان به نیمه نهایی آسیا / حالا نوبت ویتنام است

تیم ملی فوتسال زنان ایران، مدافع عنوان قهرمانی چین را شکست داد و برای رسیدن به فینال پنجشنبه با ویتنام روبرو می شود.

ایران ورزشی آنلاین / دیدار دو تیم ملی فوتسال ایران و چین در مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا با برتری 4 بر 2 ایران به پایان رسید و ملی پوشان کشورمان توانستند جواز حضور در مرحله نیمه نهایی دومین دوره این مسابقات را به دست آورند. ایران در نیمه نهایی پنجشنبه با ویتنام روبرو می شود که توانست اندونزی را 2 بر یک شکست دهد.

تساوی در نیمه اول

اولین گل ایران در دقیقه ۲ و از روی ضربه کاشته از محوطه شش قدم توسط فرشته کریمی وارد دروازه چین شد. گل اول چین در دقیقه ۳ و گل دوم  در دقیقه 10به ثمر رسید. در دقیقه 15 بازی گل اعتدادی وارد دروازه چین شد که از سوی داور بازی مورد قبول واقع نشد. کاپیتان نسیمه غلامی زننده گل دوم ایران در دقیقه 16 بازی بود تا نتیجه این دیدار با تساوی دو بر دو در نیمه نخست به پایان برسد.

نیمه دوم توفانی

با شروع نیمه دوم فاطمه اعتدادی در دقیقه 22 گل سوم ایران را به ثمر رساند. از دقیقه 30 بازی تیم چین به دفاع روی آورد و شاگردان مظفر پس از حملات پی در پی  و ضربات تماشایی توانستند گل چهارم خود را توسط سارا شیربیگی در دقیقه 37 به ثمر برسانند.

نسیمه غلامی در دقیقه 17 و فرشته کریمی در دقیقه 20  از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. علی کفاشیان به همراه لیلا صوفی زاده با حضور در سالن بازی، نظاره گر این دیدار بودند. حدود 60 تماشاگر از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر