فوتبال ایران / شناسه خبر: 77080 / تاریخ انتشار : 1397/2/17 17:15
|

بازیکن غیرمجاز نساجی را بیشتر بشناسید

بازیکن غیرمجازی که خونه به خونه از آن نام برده چه کسی است؟ آیا واقعاً نساجی از بازیکن غیرمجاز استفاده کرده؟ آیا سرنوشت تیم های صعود کننده به لیگ برتر تغییر می کند؟

ایران ورزشی آنلاین / بازیکن غیرمجازی که خونه به خونه از آن نام برده چه کسی است؟ آیا واقعاً نساجی از بازیکن غیرمجاز استفاده کرده؟ آیا سرنوشت تیم های صعود کننده به لیگ برتر تغییر می کند؟ 

ماجرا از این قرار است که باشگاه خونه به خونه در راستای ادعایش مبنی بر وقوع تبانی در لیگ یک، اصرار دارد که تیم نساجی مازندران از بازیکن غیرمجازی در ترکیب تیم خود استفاده کرده است. ظاهراً این باشگاه لایحه ای تنظیم کرده تا روی شکایت باشگاه سپاهان بابت بازی این بازیکن در تیم امید نساجی بگذارد.

واقعیت این است که حتی پیش از سپاهان هم باشگاه های نشاط مازندران و گسترش فولاد تبریز بابت بازی این بازیکن در تیم امید نساجی از این باشگاه قائمشهری شکایت کرده اند. اتفاقاً آن ها هم معتقد بودند که این بازیکن سهمیه امید نیست و با شناسنامه پسرعموی خود بازی می کرده است. این شکایت ها اما بعد از ارائه مدارک لازم از سوی این بازیکن، یکی پس از دیگری رد شده اند و در هیچ یک از پرونده های قبلی رأی به سود باشگاه ها صادر نشده است.

این طور که شنیده می شود این بازیکن با ارائه شناسنامه خود، شناسنامه پدرو مادرش و گواهی تحصیلی مقطع پنجم دبستان هویتش را تایید کرده. بعد از ارائه مدارک و مستندات از سوی این بازیکن، شکایت های این باشگاه ها رد شده اند. نکته جالب اینجاست که حتی در پرونده شکایت باشگاه سپاهان آزمایش دی­ ان­ ای هم از این بازیکن گرفته شده است اما باز هم باشگاه خونه به خونه اصرار دارد که این بازیکن غیرمجاز بوده است.

با توجه به اینکه گفته می شود باشگاه ها در صورت مشاهده موارد این چنینی باید تا 48 ساعت بعد از بازی شکایت خود را به فدراسیون ارسال کنند، احتمالاً باشگاه خونه به خونه کار سختی برای به ثمر رساندن شکایت خود خواهد داشت.

captcha
تازه ها
بیشتر