ورزش جهان / شناسه خبر: 77046 / تاریخ انتشار : 1397/2/16 00:59
|

سر آلکس پس از خونریزی مغزی جراحی شد / غلبه بر مرگ در فرگی تایم!

سرمربی اسطوره ای منچستریونایتد شنبه به دلیل خونریزی مغزی به بیمارستان منتقل و فورا جراحی شد، ولی در حال حاضر شرایط خوبی دارد.

ایران ورزشی آنلاین / سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای منچستریونایتد، به دلیل خونریزی مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر خطری او را تهدید نمی‌کند.

سرالکس فرگوسن که در سال 2013 اعلام بازنشستگی کرد، در چند فصل گذشته در بیشتر دیدارهای منچستریونایتد روی سکوها حضور داشت و در دیدار هفته گذشته مقابل آرسنال نیز با حضور در کنار زمین، یادبود آرسن ونگر را به او اهدا کرد و نشانه ای از بیماری نداشت.

اما اکنون رسانه های انگلیسی خبر دادند که او صبح امروز دچار مشکلی حاد شده و با اسکورت پلیس به بیمارستان منتقل شده است. گفته می شود ساعت 9 صبح امروز یک آمبولانس به خانه فرگوسن در منطقه چشایر رفت و او را به بیمارستان استالفورد رویال منتقل کرد.

پس از آن خبر رسید دارن فرگوسن، پسر سرالکس، در دیدار امروز تیمش، دانکستر مقابل ویگان اتلتیک حضور نداشته است. در بیانیه باشگاه دانکستر آمده بود: «دارن فرگوسن به دلایل خانوادگی در دیدار امروز حضور نخواهد داشت. دارن خواستار خصوصی ماندن موضوع شد و اعلام کرد که در طول هفته در مورد آن توضیح خواهد داد.»

آنطور که در آخرین خبرها آمده، فرگوسن 76 ساله امشب تحت عمل جراحی قرار گرفت. باشگاه منچستریونایتد در بیانیه ای با اعلام این موضوع، نوشت: «سرالکس فرگوسن به دلیل خونریزی مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفت. جراحی خیلی خوب انجام شد اما او نیاز دارد که برای بهبودی تحت مراقبت های ویژه قرار بگیرد.»

بعد از انتشار خبر بستری شدن و جراحی فرگوسن چهره های مشهور زیادی از دنیای فوتبال برای او پیام دادند، از جمله کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی و دستیار سابقش که نوشت: «آلکس، در کنارت هستیم!»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر