ورزش جهان / شناسه خبر: 77040 / تاریخ انتشار : 1397/2/14 19:43
|

ایران ورزشی آنلاین / مارسی به لطف گل دقیقه 115 رولاندو، مدافع پرتغالی به فینال لیگ اروپا صعود کرد و در ورزشگاه لیون حریف اتلتیکو مادرید خواهد بود. مارسی با پشتوانه دو گل بازی رفت به مصاف سالزبورگ رفت، ولی میزبان اتریشی موفق شد با دو گل متوالی در شروع نیمه دوم بازی را به وقت اضافه بکشاند.

رودی گارسیا، سرمربی مارسی رولاندو را در وقت اضافه برای تقویت خط دفاعی‌اش به زمین فرستاد، ولی همین بازیکن روی یک ضربه کرنر موفق شد گل صعود تیمش را بزند.

مارسی پیش از این دو بار به فینال لیگ قهرمانان و دو بار به فینال جام یوفا رسیده و در کارنامه‌اش قهرمانی اروپا در سال 1993 را دارد. با انتقال مالکیت باشگاه به فرانک مک‌کورت آمریکایی، مارسی مصمم است فاصله‌اش را با پاری‌سن‌ژرمن کم کند و صعود به فینال لیگ اروپا گام مهمی در این پروژه جدید است.

گارسیا بعد از این صعود گفت: «برای تیم خوشحالم. با توجه به دو بازی رفت و برگشت شایسته صعود بودیم. گلزنی در اواخر بازی سناریوی دلپذیری است. در ژن این تیم است که تا لحظه آخر مبارزه کند. صعود به فینال بسیار لذتبخش است، ولی هنوز کار تمام نشده و چیزی نبرده‌ایم.»

او درباره فینال هم گفت: «اتلتیکو بخت اول پیروزی در این بازی خواهد بود. این فینال حس و حال لیگ قهرمانان را دارد، ولی در یک بازی هر اتفاقی ممکن است. فینال در فرانسه خواهد بود و هواداران مارسی حامی ما خواهند بود.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر