ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 76994 / تاریخ انتشار : 1397/2/1 00:09
|

واکنش ها به وداع سرمربی آرسنال / فرگوسن: افتخار می‌کنم که رقیب ونگر بودم

با اعلام خبر رفتن ونگر از آرسنال در پایان فصل مربیان و بازیکنان مختلف در این باره صحبت کردند. فرگوسن، گواردیولا ...

ایران ورزشی آنلاین / خبر جدایی ونگر از آرسنال واکنش‌های زیادی داشت و اکثر مربیان و بازیکنان در این باره اظهارنظر کردند.

سر الکس فرگوسن: خوشحالم که او در این مقطع از فصل جدایی‌اش را اعلام کرد و حالا می‌تواند وداعی را که شایستگی دارد داشته باشد. او بی‌تردید یکی از بزرگترین مربیان لیگ برتر است و افتخار می‌کنم که رقیب، همکار و دوست چنین مرد بزرگی بوده‌ام. او با استعداد، حرفه‌ای‌گری و اراده‌اش توانست 22 سال از عمرش را صرف کاری کند که به آن عشق می‌ورزد.»

تیری آنری: میراث او دست‌نیافتنی است. مربیان و هواداران سایر تیم‌ها درباره تحولاتی که او در فوتبال به‌وجود آورد صحبت می‌کنند. خیلی خوب می‌شود که او با کسب یک قهرمانی از آرسنال برود.

پپ گواردیولا: تمام احترام من برای دستاوردی که او داشته. اعتبار لیگ برتر به خاطر شخصیت‌های بزرگی مثل آرسن ونگر، عملکرد و نگاه اوست. برای او در آینده بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم بتواند به روشی دیگر در دنیای فوتبال باقی بماند و از تجربه‌اش در آرسنال، یوفا و فیفا استفاده کند. برای من افتخاری بود که با او در بارسلونا، بایرن مونیخ و سیتی رقابت کنم.

دیوید مویس، سرمربی وستهم: او یک مبارز بزرگ و یک مربی فوق‌العاده بود که سال‌ها در لیگ برتر الهام‌بخش بود. او یک مرد ناب فوتبال است که آن را زندگی می‌کند و نفس می‌کشد. 22 سال مربیگری در یک تیم دستاوردی باورنکردنی است.

سین دایچ، سرمربی برنلی: او یک اسطوره فوتبال است. کاری که او انجام داده به یاد می‌ماند. چیزهایی که این روزها ساده و آسان به نظر می‌رسد، در آن زمان نبود. مثلا بحث تغذیه و آب‌رسانی به بدن جدی گرفته نمی‌شد. برای مربیان جوانی مثل من کلمات کافی برای بیان تاثیر او وجود ندارد.

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی: ونگر بابت کارنامه‌اش شایسته تمجید فوق‌العاده‌ای است. او و فرگوسن آخرین مربیانی هستند که دوره‌ای طولانی در یک باشگاه ماندند. ونگر 22 سال در آرسنال ماند و این فوق‌العاده است. آرسن یکی از مربیانی است که تاثیر زیادی روی فوتبال داشت، بابت ایده‌هایی که برای فوتبال داشت و تلاش برای ارائه بازی زیبا، تهاجمی و خلاقانه. او شایسته احترام است، نه فقط از طرف هواداران آرسنال که از سوی تمام جهان فوتبال. ما درباره یکی از بهترین مربیان جهان صحبت می‌کنیم.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر