ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 76964 / تاریخ انتشار : 1397/1/28 14:16
|

حمله هواداران آژاکس به ستاره مراکشی

حکیم زیش این فصل بهترین بازیکن آژاکس بوده، ولی با اعتراض تند هواداران بعد از شکست مقابل آیندهوون او را در آستانه جدایی قرار داده است.

ایران ورزشی آنلاین / حکیم زیش، مهاجم مراکشی آژاکس یکی از بهترین‌های این تیم بوده و رقابت نزدیکی با علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی آلکمار برای کسب عنوان بازیکن فصل لیگ هلند دارد، با این حال شکست سنگین 3 بر صفر مقابل آیندهوون هواداران این تیم را به قدری خشمگین کرد که به او فحاشی و حتی حمله کردند.

با شکست سنگین آژاکس مقابل آیندهوون صدرنشین فاصله دو تیم به ده امتیاز رسید و بخت قهرمانی این تیم کاملا از دست رفت. در بازگشت تیم آژاکس به ورزشگاه خانگی‌اش هواداران تیم که خشمگین بودند شعار می‌دادند و به درهای اتوبوس می‌کوبیدند. این هواداران که رابطه خیلی خوبی با زیش ندارند، بعد از پیاده شدن مهاجم مراکشی به او فحاشی کردند و حتی او را هل دادند.
زیش که از این رفتار شوکه شده بود، برای نشان دادن نارضایتی‌اش همه پست‌های مربوط به آژاکس را از حساب اینستاگرامش پاک کرد. رسانه‌های هلندی بعد از این ماجرا نوشتند که جدایی طرفین بعد از این اتفاق حتمی است و زیش در پایان فصل قطعا از آژاکس جدا می‌شود. هنوز مقصد بعدی این بازیکن معلوم نیست، ولی رم یکی از مشتریان پر و پا قرص او در دو سال گذشته بوده و ممکن است او راهی این تیم ایتالیایی شود. زیش مورد توجه تیم ملی هلند هم بود، ولی در نهایت تیم ملی مراکش را انتخاب کرد. او یک بار با هروه رنار، سرمربی مراکش هم اختلاف پیدا کرد، ولی به این تیم برگشت.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/76964
captcha
تازه ها
بیشتر