فوتبال ایران / شناسه خبر: 76921 / تاریخ انتشار : 1397/1/18 19:32
|

انتقال جهانبخش به ناپولی پیش از جام جهانی

باشگاه ایتالیایی نگران است که با درخشش مهاجم ایرانی در روسیه انتقال او پیچیده تر شود و به همین خاطر می خواهد زودتر قرارداد را نهایی کند.

ایران ورزشی آنلاین / در ماه‌های گذشته خبر علاقه ناپولی به علیرضا جهانبخش در رسانه‌های ایتالیایی و هلندی منتشر شده بود، ولی دیروز خبر رسید که این انتقال جدی‌تر شده و این باشگاه مصمم است قبل از جام جهانی آن را نهایی کند.

سایت هلندی «ساکرنیوز» خبر داد که کریستیانو جیونتولی، مدیر ناپولی در ماه‌های گذشته چند بار به ورزشگاه آفاس رفته تا بازی ستاره ایرانی آلکمار را از نزدیک ببیند. ناپولی که این فصل مدعی جدی قهرمانی سری A است، در نهایت برای خرید جهانبخش تصمیم قطعی گرفته و حتی مصمم است که قبل از پایان فصل این انتقال را نهایی کند. باشگاه ایتالیایی نگران است که درخشش جهانبخش در ترکیب تیم ملی در جام جهانی می‌تواند توجه باشگاه‌های دیگر را هم جلب کند و فرصت جذب مهاجم ایرانی از دست برود.

جهانبخش در این فصل موثرترین بازیکن آلکمار بوده و توانسته در 28 بازی به آمار درخشان 14 گل و 10 پاس گل برسد. علیرضا به لطف این عملکرد درخشان در سایت هواسکورد بیشترین امتیاز را در میان بازیکنان لیگ هلند به دست آورده و برای آقای گلی رقابت نزدیکی با فرانسیسکو سولر، مهاجم اسپانیایی ویلم تیلبورگ (16 گل) دارد.

جهانبخش پیش از این پیشنهاداتی از چمپیونشیپ انگلیس و باشگاه‌های رده بالای فوتبال هلند مثل آژاکس هم داشت، ولی ترجیح داد برای انتقال به یک تیم بزرگ عجله نکند و پله‌های ترقی را به آرامی طی کند. انتظار می‌رود او در جام جهانی هم یکی از مهره‌های اصلی تیم کی‌روش باشد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر