فوتبال ایران / شناسه خبر: 76883 / تاریخ انتشار : 1396/12/21 13:10
|
خبـــر تلـــخ این بار از روسیه

دژاگه، جهانبخش و حالا آزمون / عضلـه سـردار مشکوک به پارگـی

امیر اسدی / سردار به روزهای خوب خود برگشته اما فعلا باید با آسیب دیدگی کنار بیاید و منتظر درمان آن باشد.

ایران ورزشی آنلاینامیر اسدی / یک خبر تلخ دیگر، این بار از روسیه. بدشانسی دست از سر تیم ملی برنمی‌دارد.

بعد از اشکان دژاگه که به دلیل آسیب دیدگی فصل را از دست داد و از حضور در ترکیب ناتینگهام فارست باز ماند و البته علیرضا جهانبخش که هفته قبل مصدوم شد حالا نوبت به سردار آزمون رسیده که با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم کند.
یکی 2 روز قبل از بازی مقابل توسنو در لیگ روسیه، خبری منتشر شد با این مضمون که سردار آزمون به دلیل آسیب دیدگی، حضور در این بازی را از دست داده است. قربان بردی‌اف هم این خبر را در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد و البته غیبت آزمون در فهرست روبین‌کازان نیز مهر تاییدی روی مصدومیت مهاجم اول تیم ملی زد. سردار در اردوی روبین‌کازان حاضر شد اما نه برای بازی بلکه به منظور افزایش روحیه تیم در بازی هفته بیست و دوم.
روبین کازان با گلی که پودبرزکین به ثمر رساند، توسنو را شکست داد تا با 27 امتیاز در رده هشتم جدول رده ‌بندی لیگ روسیه قرار بگیرد. با وجود این برد، کادر فنی و بازیکنان روبین‌کازان همگی نگران آسیب‌دیدگی سردار هستند. نمونه‌اش کریسیتین نوبوآ، هافبک روبین‌کازان و تیم ملی ونزوئلا: «ژمالتدینوف که جانشین آزمون در این دیدار بود خوب بازی کرد. البته همه ما منتظریم تا آزمون خیلی زود درمان شود و به ترکیب تیم برگردد.»
سردار اما این روزها مشغول مداوای پای آسیب دیده‌اش است. دوقلوی پای او مشکوک به پارگی است و به همین دلیل پزشکان روبین‌کازان برنامه‌های ویژه‌ای برای سردار در نظر گرفته‌اند تا او را در کمترین زمان ممکن مداوا کنند. آزمون در یکی دو روز اخیر، نرم‌دوی روی تردمیل را در برنامه‌های خود قرار داده و مشخص هم نیست آیا به بازی بعد روبین‌کازان در لیگ روسیه و مقابل اسپارتاک مسکو می‌رسد یا نه؟
آزمون که بعد از گلزنی قبل از تعطیلات 3 ماهه نیم فصل، روند رو به رشدی را طی کرد و در بازی‌های تدارکاتی روبین‌کازان هم درخشید حالا با یک بدشانسی بزرگ مواجه شده است. مهاجم 22 ساله تیم ملی در آخرین حضور خود در ترکیب روبین کازان، با پاس گلی زیبا مقابل آنژی نشان داد به روزهای خوب خود برگشته اما فعلا باید با آسیب دیدگی کنار بیاید و منتظر درمان آن باشد. مساله‌ای که نه تنها برای آزمون و روبین‌کازان بلکه برای تیم ملی هم نگران کننده است

 

کلیدواژه
سردار آزمون
captcha
تازه ها
بیشتر