ورزش جهان / شناسه خبر: 76877 / تاریخ انتشار : 1396/12/19 20:46
|

رونالدو زهرش را به ایبار هم ریخت

رونالدو که مقابل پاری سن ژرمن درخشید، زننده هر دو گل رئال مادرید به ایبار بود و تیمش را به سه امتیاز رساند.

ایران ورزشی آنلاین / رئال مادرید عصر امروز با دو گل رونالدو در خانه ایبار به برتری 2 بر یک رسید. ستاره پرتغالی که دوباره پایش به گلزنی بازی شده در دقیقه 34 رئال را پیش انداخت و پس از گل تساوی میزبان در شروع نیمه دوم در دقیقه 84 زننده گل پیروزی تیمش بود.

علاوه بر رونالدو، لوکا مودریچ هم در بازگشت به ترکیب رئال نمایش درخشانی داشت و در بازگشت از مصدومیت توانست یک بار دیگر کلاس بالای بازی‌اش را به رخ بکشد. سومین بازیکن خوب دیروز رئال کیلور ناواس بود که با چند مهار دیدنی به ایبار اجازه نداد به گل‌های بعدی برسد.

زیدان نسبت به بازی هفته گذشته در پاریس تغییرات نسبتا زیادی در ترکیب رئال داشت و کروس، مودریچ، ایسکو و بیل جانشین کواچیچ، واسکس، آسنسیو و بن‌زما شده بودند. این مربی دقایقی پس از شروع بازی مجبور به تعویض شد و ناچو را جانشین واران مصدوم کرد.

کاسمیرو، هافبک برزیلی رئال در واکنش به آمادگی بالای رونالدو در شروع سال 2018 گفت: «او مثل همیشه است. باید از داشتن بهترین بازیکن جهان در کنارمان لذت ببریم.»

او درباره شرایط سخت این بازی بخصوص بعد از گل تساوی ایبار گفت: «خیلی عذاب کشیدیم و به سختی تلاش کردیم. می‌دانستیم که برای پیروزی باید زجر بکشیم. مقابل این حریف سختکوش که در این زمین کوچک به سختی پرس می‌کند، بازی خوبی داشتیم.» رئال، تیم سوم جدول لالیگا با این برد 57 امتیازی شد و 4 امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید دارد که یکشنبه میزبان سلتاویگو است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر