ورزش جهان / شناسه خبر: 76876 / تاریخ انتشار : 1396/12/19 20:41
|

دورخیز منچستر برای نایب‌قهرمانی

راشفورد که بعد از مدت ها به ترکیب منچستریونایتد برگشته بود دو بار دروازه لیورپول را باز کرد و ستاره زمین بود.

ایران ورزشی آنلاین / منچستریونایتد با پیروزی 2 بر یک مقابل لیورپول فاصله‌اش با این تیم را به 5 امتیاز رساند و فرصت خوبی برای نایب‌قهرمانی لیگ برتر دارد. منچستر با این برد 65 امتیازی شد و با توجه به فاصله زیادش با منچسترسیتی صدرنشین فقط می‌تواند به کسب رتبه دوم امیدوار باشد.

در این بازی حساس منچستر میزبان با استفاده از ضعف دفاع لیورپول خیلی زود به دو گل رسید. مارکوس راشفورد که برای نخستین بار از باکسینگ دی در ترکیب اصلی قرار گرفته بود در دقایق 14 و 24 موفق شد کاریوس را تسلیم کند. هر دو گل تقریبا شبیه بود و ضربات سر لوکاکو پشت دفاع لیورپول به راشفورد رسید تا کار را تمام کند.

لیورپول در روزی که خط حمله زهردارش کنترل شده بود، در دقیقه 66 روی اشتباه و گل به خودی بیلی فاصله را کم کرد، ولی نتوانست به گل تساوی برسد. البته لیورپولی‌ها در دو صحنه اعتقاد به پنالتی داشتند.

مورینیو بعد از بازی درباره بازی گفت: «منچستر در نیمه اول و لیورپول در نیمه دوم بهتر بود، ولی برتری نیمه اول ما همراه با گل و ایجاد خطر بود. در نیمه دوم هرچند توپ در اختیار لیورپول بود بازی را کنترل کردیم. اگر دیگران فکر می‌کنند ما شایسته برد نبودیم، برایم اهمیتی ندارد.»

کلوپ هم گفت: «لوکاکو یکی از بهترین مهاجمان جهان است. ما نزدیک او نبودیم تا راشفورد دو بار از توپ‌های او استفاده کند. در نیمه دوم همه موافقند که داور باید یک پنالتی برای ما اعلام می‌کرد.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر