فوتبال ایران / شناسه خبر: 76874 / تاریخ انتشار : 1396/12/17 21:02
|

برای گوشه‌گیری زود است آقای منصوریان!

شفر که منصوریان از او تمجید کرده مثل هر مربی باسابقه دیگری برد و باخت‌های زیادی داشته تا به اینجا رسیده.

ایران ورزشی آنلاین / علیرضا منصوریان بعد از کنار رفتن از استقلال حضور کمرنگی در رسانه‌ها دارد. او ترجیح داده سکوت کند و درباره فوتبال اظهارنظری نکند. با این حال بعد از تساوی استقلال مقابل العین پیامی در اینستاگرام منتشر کرد و از هواداران خواست از شفر حمایت کنند. سرمربی سابق استقلال نوشته: «شیر همیشه شیره. استقلال همیشه استقلاله. چه با علی منصور چه بی علی منصور. من خودم هم با برد استقلال خوشحال می‌شم و در ضمن این تیم خودم هست. این پیرمرد آلمانی هم داره زحمت خودشو می‌کشه. بهش احترام کنید چون میهمان ماست و نتایج خوبش مال همه ماست.»

دوران مربیگری منصوریان در استقلال پایان تلخی داشت. تیم او بهار امسال در برابر العین شکست سختی خورد و در شروع لیگ هفدهم هم نتایج خوبی نگرفت تا چاره‌ای جز خداحافظی نداشته باشد. با این حال کارنامه مربیگری منصوریان را نباید به این دوره ضعیف خلاصه کرد. شکست 6-یک العین روز بد استقلال و منصوریان بود و برای هر مربی دیگری ممکن است اتفاق بیفتد.
چه خوب که این ناکامی پایان دوره مربیگری منصوریان نباشد و تلاش کند این بار قوی‌تر از قبل برگردد. از انتقادات نرنجد و ثابت کند که در مربیگری حرف برای گفتن دارد. منصوریان در شروع راه مربیگری است و می‌تواند این خاطره بد را به فراموشی بسپارد. شفر که منصوریان از او تمجید کرده مثل هر مربی باسابقه دیگری برد و باخت‌های زیادی داشته تا به اینجا رسیده. هنوز برای گوشه‌گیری و انزوا خیلی زود است آقای منصوریان!
 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر