ورزش جهان / شناسه خبر: 76859 / تاریخ انتشار : 1396/12/13 15:44
|

مرگ کاپیتان فیورنتینا در خواب / همه بازی‌های سری A لغو شد

داویده آستوری امروز قرار بود مقابل اودینزه به میدان برود، ولی همبازیانش در هتل متوجه شدند که در خواب از دنیا رفته است.

ایران ورزشی آنلاین / داویده آستوری، کاپیتان فیورنتینا و مدافع تیم ملی ایتالیا، ساعاتی پیش درگذشت. مدافع 31 ساله ایتالیایی 14 بازی ملی و سابقه 12 سال حضور در دنیای حرفه ای فوتبال داشت.

باشگاه فیورنتینا با انتشار بیانیه ای، مرگ او را تایید کرد. در این بیانیه آمده: «فیورنتینا خبر شوکه کننده مرگ داویده آستوری، کاپیتان خود را تایید می‌کند. به خاطر این حادثه وحشتناک و شرایط سخت و مهمتر از همه احترام به خانواده‌اش از رسانه‌ها تقاضای داریم این حساسیت را درک کنند.»

آستوری که فوتبالش را در میلان آغاز کرد، هیچگاه از سری A خارج نشد و پس از میلان، راهی کالیاری شد، باشگاهی که در آنجا خوش درخشید و توجهات را به خود جلب کرد. او 174 بازی در 6 سال برای این تیم انجام داد و به تیم ملی ایتالیا نیز دعوت شد.

در سال 2014 به صورت قرضی به رم پیوست و یک سال بعد راهی فیورنتینا شد و در نهایت قراردادش با این تیم را دائمی کرد. آستوری خود را به عنوان یکی از مهم ترین بازیکنان این تیم معرفی کرد و در این فصل نیز 27 بازی برای تیمش انجام داد تا تیمش در رده دهم جدول قرار بگیرد.

راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی رم که سابقه بازی با آستوری در کالیاری را دارد، دربازه همبازی سابقش نوشت: «یک بازیکن بزرگ، ولی بالاتر از آن یک انسان بزرگ. با کالیاری در بازی‌های بزرگی در کنار یکدیگر جنگیدیم و دوباره در رم به هم رسیدیم. هنوز نمی‌توانم باور کنم. برای خانواده و نزدیکانش آرزوی صبر دارم.»

به دلیل این اتفاق تلخ همه دیدارهای امروز سری A از جمله دربی میلان، به تعویق افتاد. فیورنتینا امروز باید مقابل اودینزه قرار می‌گرفت و اعضای این تیم در هتل اودینه اسکان داشتند که صبح امروز با پیکر بی‌جان آستوری در اتاقش روبرو شدند. بعد از این اتفاق، باشگاه فیورنتینا خواستار به تعویق افتادن همه دیدارهای سری آ شد و در نهایت این اتفاق رخ داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر