ورزش جهان / شناسه خبر: 76836 / تاریخ انتشار : 1396/12/9 21:23
|

دستمزد زیاد، مانع توافق انریکه با چلسی

چلسی در این فصل با سرمربی ایتالیایی اش به بن بست رسیده و سرمربی سابق بارسا جدی ترین گزینه برای جانشینی اوست.

ایران ورزشی آنلاین / امیدهای لوئیز انریکه برای تبدیل شدن به جانشین آنتونیو کنته، سرمربی چلسی کاهش پیدا کرده است چرا که حقوق درخواستی او از این باشگاه بسیار بیشتر از چیزی است که این باشگاه برای سرمربی بعدی‌اش در نظر دارد. به این ترتیب اینکه او جانشین کنته شود یا نه به آمادگی‌اش برای پذیرش حقوقی است که ظاهراً به مراتب کمتر از حقوقش در بارسلونا است.

همانطور که پیش از این نشریه تلگراف اسپورت اعلام کرده بود، انریکه که به زبان انگلیسی هم مسلط است، نسبت به مربیگری چلسی راغب است و دوست دارد که حرفه مربیگری‌اش را در لیگ برتر از سر بگیرد. با این حال پرداخت حقوقی معادل 5/16 میلیون پوند که فصل گذشته از بارسلونا می‌گرفت برای چلسی مقدور نیست و همین موضوع ممکن است باعث عدم توافق طرفین برای آغاز همکاری‌شان شود. رقم درخواستی انریکه در حالیست که باشگاه چلسی اکنون به آنتونیو کنته، سرمربی فعلی‌اش 5/9 میلیون پوند می‌دهد که این هم با احتساب افزایش حقوق او به‌عنوان پاداش قهرمانی فصل گذشته‌اش در لیگ برتر است.

رقمی که گفته می‌شود انریکه از رومن آبراموویچ خواسته، حتی بیش از حقوقی است که پپ گواردیولا در حال حاضر از منچسترسیتی و ژوزه مورینیو از منچستریونایتد می‌گیرد. در صورتی که مذاکرات طرفین به بن‌بست بخورد، احتمال اینکه چلسی برای استخدام توماس توخل، سرمربی سابق بوروسیا دورتموند دست به کار شود زیادی است ضمن اینکه مائوریتزیو ساری، سرمربی ناپولی با فوتبال زیبایی که تیمش در این فصل ارائه کرده هم توانسته نظر مدیران چلسی را جلب کند و استخدام هر یک از آنها از جذب انریکه هزینه کمتری خواهد داشت. کونته همین الان هم پردرآمدترین سرمربی تاریخ باشگاه چلسی است و به همین دلیل افزایش حقوق انریکه برای باشگاه کمی سخت است بخصوص اگر کنته اخراج شود که در آن صورت باید به او هم غرامت پرداخت شود.

captcha
تازه ها
بیشتر