ورزش جهان / شناسه خبر: 76835 / تاریخ انتشار : 1396/12/9 21:19
|

آخرین نمونه از اتفاقات ناخوشایند / فصل ناکامی رئال

سال قبل این موقع، همه چیز در لالیگا به نفع رئال مادرید پیش می‌رفت. این فصل اما داستان متفاوتی دارد و باخت سه‌شنبه شب به اسپانیول آخرین اتفاق ناخوشایند فصل ناکامی‌های رئال بود.

ایران ورزشی آنلاین / بن هیوارد / سال قبل این موقع، همه چیز در لالیگا به نفع رئال مادرید پیش می‌رفت. این فصل اما داستان متفاوتی دارد و باخت سه‌شنبه شب در بارسلونا به اسپانیول آخرین اتفاق ناخوشایند فصل ناکامی‌های رئال بود.

در فصل 2017-2016، سیستم چرخشی زین‌الدین زیدان عالی جواب داد و بازیکنان ذخیره رئال با گل‌های فوق‌العاده خود پیروزی‌های مهمی را در مسیر رسیدن به قهرمانی لیگ رقم زدند. این فصل بدون خامس رودریگس و آلوارو موراتا، بازیکنان جانشین نتوانسته‌اند اثرگذاری فصل قبل را تکرار کنند.
فصل پیش، سرخیو راموس با ضربات سر خود گل‌های دیرهنگام بسیار مهمی را برای رئال می‌زد که یا نمی‌باختند یا بازی را می‌بردند اما سه‌شنبه شب در ورزشگاه RCDE، کاپیتان رئال به‌عنوان مهاجم اضطراری به جلو فرستاده شد ولی به جای پیروزی، تیمش باخت چون فضای خالی در اختیار خرارد مورنو قرار گرفت و در آخرین ثانیه‌ها تیم میزبان به گل رسید.
در حالی که بسیاری از بازی‌ها در ثانیه‌های آخر به نفع رئال مادرید رقم خورد، در این فصل وضعیت مشابهی حاکم نبوده و اسپانیول بعد از رئال بتیس و ویارئال سومین تیمی است که با گل‌های دیرهنگام رئال مادرید را می‌برد.
اما ایسکو؛ هافبک مادرید که در بازی سه‌شنبه با آمار 227 بازی زیدان برای رئال برابر شد، فصل قبل با تکنیک فوق‌العاده خود خیلی از بازی‌ها را به نفع تیمش رقم زد اما این فصل به بازیکنی پراشتباه و غیرقابل اعتماد تبدیل شده که سفیدها وقتی او را در ترکیب ندارند، بهتر بازی می‌کنند و نتیجه می‌گیرند.
با توجه به مصدومیت لوکا مودریچ، تونی کروس، مارسلو و کاسمیرو و اینکه قرار بود کریستیانو رونالدو استراحت کند، رئال غایبان زیادی داشت اما ترکیب اصلی زیدان آنقدر خوب بود که بتواند اسپانیول را شکست دهد؛ تیم دوم کاتالونیا که در سال‌های اخیر رکورد وحشتناکی مقابل رئال داشته اما تیمی که با پیروزی عالی شنبه مقابل آلاوس برای نخستین بار در این فصل پنج برد متوالی به دست آورد، یک ضربه دیگر را متحمل شد و این داستان واقعی این فصل است.
گل دیرهنگام مورنو شاید بدشانسی تیم زیدان بود اما اسپانیول بازی خیلی خوبی ارائه کرد و یک گل خوبش در اوایل این بازی مردود شد.
خیلی وقت است که سودای قهرمانی از سر رئال خارج شده اما این تیم به اندازه کافی برای بردن مسابقه‌ای که فصل قبل قطعا می‌توانست ببرد، خوب نبود.
زیدان در کنفرانس خبری بعد از بازی آشکارا دلسرد بود و باید هم باشد چون هر چیزی که در فصل قبل به نفع او و تیمش بود در این فصل علیه‌شان رقم خورده. او تنها امیدوار است در لیگ قهرمانان اوضاع طور دیگری رقم بخورد.
منبع: سایت گل

 

captcha
تازه ها
بیشتر