ورزش جهان / شناسه خبر: 76819 / تاریخ انتشار : 1396/12/7 15:13
|

ایران ورزشی آنلاین / اونای امری مربی پاری‌سن‌ژرمن خوشبین است نیمار، به بازی مرگ و زندگی با رئال مادرید برسد بعد از آنکه فوق ستاره تیمش در جریان برد 3 بر صفر مقابل مارسی دچار مصدومیت مچ شد. پاریسی‌ها به خاطر بردن این بازی فاصله‌شان در صدر جدول لیگ یک را به 14 امتیاز افزایش دادند اما این برد به قیمت مصدومیت گرانترین بازیکن جهان تمام شد، نیمار 26 ساله در فاصله 10 دقیقه مانده به پایان بازی در حال حرکت بود که یکباره مچ پایش برگشت و او که روی زمین افتاده بود، از درد به خودش می‌پیچید.

امری که تیمش سه شنبه آینده میزبان رئال مادرید است و باید باخت 3 بر یک سانتیاگوبرنابئو را جبران کند، گفت: «نخستین برآوردها در رختکن نشان داد مچش پیچ خورده، حالا باید آزمایش‌های بیشتری انجام شود تا بدانیم چقدر جدی است. ما منتظر می‌مانیم و البته خوشبین هستیم. اگر مجبور می‌شدم که الان درباره رسیدن او به بازی رئال صحبت کنم، ترجیح می‌دادم بگویم می‌رسد تا امیدوار بمانیم.»

تیاگو سیلوا کاپیتان پاری‌سن‌ژرمن هم گفت: «مچ نیمار قبل از این هم درد داشت؛ فکر نمی‌کنم به بازی چهارشنبه(در جام حذفی مقابل مارسی) برسد. باید استراحت کند.» آخرین خبر از نیمار عکسی است که فردای بازی منتشر کرد و نشان می‌داد پایش در آتل است.

از این حادثه که بگذریم، تیم ثروتمند فرانسوی شب آسانی داشت و کیلیان امباپه در این بازی جوان‌ترین گلزن تاریخ «لو کلاسیک» لقب گرفت. مربی اسپانیایی حتی توانست بعد از یک ساعت امباپه را بیرون بکشد و به آنخل دی ماریا فرصت بازی بدهد. با توجه به تساوی موناکو در تولوز و مساوی خانگی لیون برابر سنت اتین هر سه رقیب نسبتا جدی پاریس از کسب سه امتیاز در دیدارهای این هفته بازماندند و تیم امری می‌تواند به آسانی در مسیر قهرمانی گام بردارد. 

captcha
تازه ها
بیشتر