ورزش جهان / شناسه خبر: 76813 / تاریخ انتشار : 1396/12/6 10:48
|

ماتیچ: برای بازی با چلسی هیجان‌زده هستیم

هافبک صرب که تابستان امسال به منچستریونایتد پیوست امشب مقابل تیم سابقش چلسی قرار می گیرد.

ایران ورزشی آنلاین / روملو لوکاکو که در تابستان اخیر در ازای 75 میلیون پوند از اورتون جدا و به منچستریونایتد پیوست، در فصل جاری تا‌کنون 21 گل در رقابت‌های مختلف برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است اما با این وجود انتقاداتی به عملکرد این مهاجم بلژیکی وارد است که در بازی مقابل تیم‌های بزرگ آنطور که باید ندرخشیده است. لوکاکو در فصل 18-2017 مقابل هشت تیم بالای جدول لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی نشده است. نمانیا ماتیچ در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» در دفاع از هم‌تیمی 24 ساله‌اش گفت: «روملو مهاجم فوق‌العاده‌ای است. برای مهاجمان جوان شرایط آسان نیست چون همه انتظار گلزنی در هر بازی را دارند. کنار آمدن با این حجم از انتظارات آسان نیست اما لوکاکو نشان داده که عملکرد خوبی در منچستریونایتد داشته است. لوکاکو به لحاظ روانی قوی است و اطمینان دارم که او به گلزنی‌هایش ادامه خواهد داد. روملو هنوز جوان است و می‌تواند پیشرفت کند. اطمینان دارم که او می‌تواند کارهای بزرگی برای منچستریونایتد انجام دهد.»

هافبک صربستانی شیاطین سرخ همچنین در مورد الکسیس سانچس که پس از پیوستن به یونایتد در فصل نقل ‌و انتقالات زمستانی اخیر در 6 بازی تنها یک گل به ثمر رسانده است، گفت: «سانچس فوق‌العاده سخت تلاش می‌کند. از اینکه او را در تیم‌مان داریم خوشحالیم چون بازیکنی با این کیفیت می‌تواند در سرنوشت بازی تأثیرگذار باشد. اطمینان دارم که الکسیس در بازی مقابل چلسی و بازی‌های باقیمانده فصل، بازیکن مهمی برای ما خواهد بود. از اینکه سانچس هم‌تیمی‌ام است، خوشحالم.»
ماتیچ همچنین در خصوص رویارویی با تیم پیشین خود خاطرنشان کرد: «همه ما هیجان‌زده هستیم چون چنین بازی‌هایی را دوست داریم. ما دوست داریم کیفیت تیمی خود را با دیگر تیم‌های خوب مقایسه کنیم. چلسی بازیکنان خوبی دارد و مقابل تیم‌های خوب بازی کردن، همیشه خوب است. بی‌صبرانه منتظر شروع این بازی هستم. ما به دنبال پیروزی در این دیدار هستیم و قطعاً بازی جالبی برای هواداران خواهد شد.»
 

captcha
تازه ها
بیشتر