ورزش جهان / شناسه خبر: 76812 / تاریخ انتشار : 1396/12/6 10:42
|

کونته - مورینیو: صلح شکننده قبل از نبرد بزرگ

مورینیو در آستانه بازی امشب با چلسی گفت که به سابقه اش در این تیم کمتر از گذشته فکر می کند و جنگ لفظی اش با کونته به گذشته مربوط است.

ایران ورزشی آنلاین / آنتونیو کونته و ژوزه مورینیو جنگ لفظی اخیر خود را در آستانه بازی منچستریونایتد و چلسی بی‌اهمیت دانستند. چند هفته پیش این دو مربی بزرگ به شدت به هم تاختند از جمله اینکه مورینیو کارهای کونته کنار زمین را دلقک‌بازی توصیف کرد و کونته گفت مورینیو دچار فراموشی ناشی از سن بالا شده است.

کونته اما درباره سلف خود روی نیمکت چلسی گفت: «هر دوی ما چیزهایی در گذشته گفتیم، از نظر من مشکلی نیست، علاقه‌ای ندارم درباره این موضوع حرف بزنم.» از او سوال شد با مورینیو دست می‌دهد: «علاقه‌ای ندارم، علاقه‌ای ندارم.»
مورینیو هم در کنفرانس خبری خودش گفت: «نمی‌خواهم درباره این موضوع حرف بزنم، قبلا هم به شما گفته بودم، حتی یک کلمه. یک مربی خیلی خوب و یک تیم فوق‌العاده و اینها برای من اهمیت دارد نه چیز دیگر.» مربی پرتغالی که با چلسی سه قهرمانی لیگ برتر به دست آورده، ادامه داد: «رابطه خوبی با هیات مدیره چلسی دارم و فراموش نمی‌کنم در دوران مرگ پدرم چه لطف زیادی به من داشتند. مثل یک دوست که تمام تلاشش را برای دوستش انجام می‌دهد، به من محبت کردند. هیچ مشکلی با چلسی ندارم.»
منچستریونایتد فصل قبل سه بازی با چلسی انجام داد که حاصلش دو شکست بود و عده‌ای از هواداران چلسی فریاد می‌زدند، «مورینیو، تو دیگر آقای خاص نیستی» اما مورینیو روی سه امتیاز این بازی تمرکز کرده: «هیچ مشکلی با هواداران ندارم، خیلی‌ها را در خیابان می‌بینم. حس‌شان را درک می‌کنم و واکنش آنها را طبیعی می‌دانم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر