فوتبال ایران / شناسه خبر: 76773 / تاریخ انتشار : 1396/11/23 15:57
|

مناظره کریمی و ساکت، امشب در برنامه 90

امشب می تواند شبی جنجالی در برنامه 90 باشد البته بسیار بستگی دارد به روند جلسه کمیته انضباطی که هم اکنون در حال برگزاری است.

ایران ورزشی آنلاین / امشب در برنامه تلویزیونی 90 مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت برگزار می شود. کریمی، سرمربی سپیدرود در چند وقت اخیر انتقادات تندی را علیه فدراسیون فوتبال و برنامه 90 مطرح کرده و روز گذشته نیز به دلیل برخی اتهامات به رییس فدراسیون فوتبال، به کمیته انضباطی فدراسیون رفت. فردوسی پور، مجری و تهیه کننده برنامه 90 که از سوی علی کریمی با انتقاد مواجه شده بود، امشب فرصتی را فراهم کرده تا اعتبار برنامه اش را بازگرداند. اغلب کسانی که با حرفهای کریمی همراه هستند، در شبکه های اجتماعی به برنامه 90 تاخته اند و مقبولیت عامه پسند 90 زیر سوال رفته است. ساکت، سرپرست پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال است و به تعبیر علی کریمی از دار و دسته تاج محسوب می شود که کریمی اتهامات سنگینی را به آنها وارد کرده است. تاج پیش تر علیه علی کریمی در دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کرده بود.

امشب می تواند شبی جنجالی در برنامه 90 باشد البته بسیار بستگی دارد به روند جلسه کمیته انضباطی که هم اکنون (عصر دوشنبه) در حال برگزاری است. 

captcha
تازه ها
بیشتر