ورزش جهان / شناسه خبر: 76741 / تاریخ انتشار : 1396/11/2 14:05
|

کلوپ: لالانا باید دعوت شود

هافبک لیورپول در ابتدای فصل مصدوم بود و ممکن است غیبتش در ترکیب به قیمت از دست دادن جام جهانی تمام شود.

ایران ورزشی آنلاین / یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس توصیه کرد که آدام لالانا را به روسیه ببرد. لالانا این فصل در لیگ برتر تنها 129 دقیقه برای لیورپول بازی کرده و هفته‌های ابتدایی را به دلیل مصدومیت از دست داد.

این هافبک 29 ساله در ماه نوامبر آماده بازی شد، ولی تنها دو بار در ترکیب اصلی لیورپول قرار گرفته. کلوپ درباره این بازیکن احتیاط می‌کند و این نگرانی به‌وجود آمده که لالانا از فهرست انگلیس کنار گذاشته شود، با این حال بعد از فروش کوتینیو به بارسا انتظار می‌رود دقایق بازی او بیشتر شود. دو بازی بعدی انگلیس با هلند و ایتالیاست و هنوز مشخص نیست که ساوت‌گیت لالانا را دعوت کند.
کلوپ در آستانه بازی امشب مقابل سوانزی گفت: «اگر ساوت‌گیت آدام را از تیمش کنار بگذارد، از همین حالا می‌توانم به شما بابت قهرمانی جام جهانی تبریک بگویم، چون چنین تیمی باید واقعا قوی باشد! آدام نیم‌فصل به دلیل مصدومیت بازی نکرده و من دوست دارم از بازیکنانی استفاده کنم که کاملا آماده باشند. او تا چند هفته دیگر 100 درصد آماده می‌شود. او خیلی نزدیک است. بعد از آن می‌تواند بازی کند، ولی شما دیده‌اید هر بار که بازی کرده توانسته با شدت بالای بازی کنار بیاید. او مصدومیت سختی داشته و نمی‌توانیم به او فشار بیاوریم.»

captcha
تازه ها
بیشتر