ورزش جهان / شناسه خبر: 76738 / تاریخ انتشار : 1396/11/2 13:49
|

عوارض قرارداد نجومی سانچز با یونایتد / پوگبا دستمزد دوبرابر می‌خواهد

سانچز قرار است در منچستر هفته ای 400 هزار پوند دستمزد بگیرد، در حالی که دستمزد هفتگی پوگبا نصف این رقم است.

ایران ورزشی آنلاین / پل پوگبا می‌خواهد دستمزدش دوبرابر شود و به اندازه آلکسیس سانچز که همین روزها به منچستریونایتد می‌آید، پول بگیرد یعنی 400 هزار پوند در هفته. منچستریونایتد به مهاجم شیلیایی دستمزد پایه 100 میلیون پوند در چهار سال و نیم قراردادش را پیشنهاد کرده و این انتظارات را در اولدترافورد بالا برده.

مینو رایولا مدیر برنامه پوگبا آماده است به یونایتد اعلام کند دستمزد 200 هزار پوندی برای بازیکنی در این سطح کافی نیست. این بازیکن 24 ساله در سال 2016 با مبلغ 89 میلیون پوند که آن موقع رکورد بود، از یوونتوس به یونایتد آمد و دو سال و نیم دیگر با این تیم قرارداد دارد و باشگاه می‌تواند 12 ماه دیگر قرارداد او را تمدید کند اما به خوبی می‌داند که در سال‌های اوج پوگبا باید او را راضی نگه دارد و این یعنی قرارداد جدیدی با او منعقد کنند.

سانچز به منچستریونایتد رفته و در عوض هنریک مخیتاریان راهی «امارات» شده است. رایولا که مدیر برنامه‌های مخیتاریان و همچنین روملو لوکاکوی 75 میلیون پوندی نیز هست، تهدید کرده بود که در این قرارداد اختلال ایجاد می‌کند مگر اینکه در باقیمانده قرارداد موکلش تغییر اساسی ایجاد شود.

مخیتاریان هم در آرسنال از مرز 200 هزار پوند در هفته عبور می‌کند. نقش رایولا در افزایش دستمزد موکلانش انکارناشدنی است. وقتی پوگبا به منچستریونایتد آمد، هفته‌ای 167 هزار پوند دستمزد می‌گرفت اما بر اساس ‌بندی که با قهرمانی در لیگ اروپا و صعود منچستریونایتد به لیگ قهرمانان فعال شد، این مبلغ به 200 هزار پوند رسید. رایولا همچنین توانست باشگاه را متقاعد کند که زلاتان ابراهیموویچ بیشترین دستمزد را در تاریخ لیگ برتر بگیرد. او در سال 2016 که به انگلیس آمد، هفته‌ای 367 هزار پوند دستمزد می‌گرفت.

captcha
تازه ها
بیشتر