ورزش جهان / شناسه خبر: 76732 / تاریخ انتشار : 1396/11/1 14:38
|

یورگن کلوپ: خرید سانچس از سوی منچستر منطقی است

سرمربی لیورپول مایل بود که ستاره اهل شیلی را جذب کند، ولی نتوانست وارد رقابت مالی با منچستریونایتد شود.

ایران ورزشی آنلاین / یورگن کلوپ، مربی لیورپول گفته که انتقال الکسیس سانچس به منچستریونایتد منطقی است. این بازیکن اهل شیلی راهی یونایتد می‌شود، در حالی که از قرارداد او با آرسنال تنها شش ماه باقی مانده است. آرسن ونگر تصمیم گرفت در آخرین فرصت این بازیکن را بفروشد و توانست در ازای این انتقال هنریک مخیتاریان را به تیمش اضافه کند.

سانچس در یونایتد هفته‌ای 490هزار پوند دستمزد خواهد گرفت. این باعث غافلگیری بسیاری شده است، اما کلوپ می‌گوید: «من حرفی درباره این اعداد ندارم. من واقعا می‌توانم حرفی بزنم که تیتر رسانه‌ها شود، اما این کار را نمی‌کنم. ما انتقال بزرگ خودمان را داشتیم. خرید سانچس برای هر تیمی در دنیا منطقی است چون او بازیکن خیلی خوبی است.»
لیورپول 75 میلیون پوند برای خرید ویرجیل ون‌دایک به ساوتهمپتون پرداخت کرد. آنها همچنین فیلیپه کوتینیو را با قیمت 142 میلیون پوند به بارسلونا فروختند.
کلوپ همچنین گفته که از تقویت تیمش در زمستان استقبال می‌کند، البته به شرط آنکه بازیکن خوبی به این تیم بیاید.
کلوپ دوست داشت که نبی کیتا را زودتر به خدمت بگیرد، اما آر بی لایپزیگ مانع انتقال زودهنگام او به لیورپول شده است. به این ترتیب کیتا در موعد مقرر، یعنی در تابستان راهی لیورپول خواهد شد. آنها همچنین الکسیس سانچس را هم می‌خواستند، اما می‌دانستند که از نظر توان مالی قدرت رقابت با دیگر باشگاه‌ها را ندارند.
حالا کلوپ درباره حضور در بازار می‌گوید: «اگر چیزی به ذهنم بیاید به آن فکر خواهم کرد. اول از همه باید از بازیکنان باکیفیتی که داریم استفاده کنیم. آدام لالانا جانشین کوتینیو نیست اما بازیکنی رویایی است.»

captcha
تازه ها
بیشتر