ورزش جهان / شناسه خبر: 76730 / تاریخ انتشار : 1396/11/1 14:26
|

برکناری سرمربی واتفورد/ سیلوا پس از تماس اورتون تمرکز نداشت

واتفورد در رده دهم است، ولی باشگاه عقیده دارد مربی پرتغالی بعد از تماس اورتون نمی تواند مثل سابق روی کارش تمرکز کند.

ایران ورزشی آنلاین / واتفورد پس از شکست 2 بر صفر شنبه مقابل لستر سرمربی‌اش، مارکو سیلوا را برکنار کرد. این باشگاه در بیانیه‌اش دلیل این تصمیم را تمرکز نداشتن مربی پرتغالی بعد از پیشنهاد باشگاه اورتون عنوان کرده است.

در این بیانیه آمده: «این تصمیم سختی بود، ولی بدون فکر گرفته نشده است. باشگاه باور دارد که انتخاب سیلوا تصمیم صحیحی بود و اگر پیشنهاد یک باشگاه رقیب لیگ برتری نبود، تیم به کارش تحت هدایت او ادامه می‌داد. آنچه این تصمیم را تسریع کرد، تماسی بود که از نگاه هیات مدیره روی تمرکز و نتایج تیم تاثیر گذاشت و می‌تواند آینده درازمدت واتفورد را به خطر بیاندازد. هیات مدیره بر این باور است که برای موفقیت و تضمین بیشتر نیاز به تغییر است.»

سیلوا پس از بازی شنبه گفت که شغلش در خطر نیست: «کار من این است که به همراه بازیکنانم به سختی کار کنیم تا پیشرفت کنیم. هیات مدیره نظر من را درباره مسائل مختلف می‌داند. حالا بهترین زمان برای تغییر نیست. لیگ برتر 38 هفته است و نباید تنها ده بازی اخیر را در نظر گرفت.»

قبل از ابراز علاقه اورتون به سیلوا، واتفورد از یازده بازی لیگ برتر 4 برد، سه تساوی و 4 باخت داشت، ولی در 13 بازی بعدی سه برد، دو تساوی و 8 شکست به دست آورد. این تیم در حال حاضر در رده دهم لیگ برتر قرار دارد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر