فوتبال ایران / شناسه خبر: 76723 / تاریخ انتشار : 1396/10/30 18:03
|

بازگشت رسن قبل از بازی پیکان / بشار پنالتی خراب کرد، عراق حذف شد

عراق از قهرمانی امیدهای آسیا حذف شد تا بشار رسن به تهران برگردد. در روزهایی که پرسپولیس غایبان زیادی دارد، حضور دوباره هافبک عراقی خبر خوبی است.

ایران ورزشی آنلاین /  عصر امروز تیم زیر 23 سال عراق در ضربات پنالتی مغلوب ویتنام شد تا از راهیابی به مرحله نیمه نهایی رقابت های زیر 23 سال قهرمانی آسیا که در چین جریان دارد باز بماند.

عراق در این دیدار در دقیقه 12 گل خورد اما با پنالتی علی حسین در دقیقه 29 به گل تساوی رسید و بازی در وقت قانونی با نتیجه مساوی پایان یافت.در وقت های اضافه و دقیقه 94 باز هم حسین برای عراق گل زد اما ویتنام در دقایق 108 و 112 دو گل زد.با این حالا یاران بشار رسن در دقیقه 116 با ضربه مهاوی کار را به تساوی 3-3 کشاندند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.در این ضربات بشار رسن هافبک پرسپولیس اولین پنالتی عراق را از دست داد اما تمام بازیکنان ویتنام و البته نفرات بعدی تیم عراق ضربات شان را گل کردند تا ویتنام با نتیجه کلی 8 بر 6 برنده این بازی شود و به نیمه نهایی صعود کند.

روز جمعه از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها ازبکستان با 4 گل ژاپن را شکست داد و قطر با نتیجه 3 بر 2 از سد مالزی گذشت.همچنین دیروز در دیگر بازی این مرحله کره جنوبی با نتیجه 2 بر یک از سدی مالزی عبور کرد و به مرحله بعد صعود کرد.

بدین ترتیب ازبکستان،قطر، کره جنوبی و ویتنام چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا زیر 23 سال خواهد بود.

با حذف عراق از رقابت های زیر 2 سال اسیا به احتمال زیاد بشار رسن به زودی  به تمرینات پرسپولیس باز خواهد گشت اما با توجه به فشردگی این رقابت ها و خستگی مسابقات و سفر بعید است مقابل پیکان بازی کند هرند دست برانکو در این بازی هم در خط میانی خالی است.

captcha
تازه ها
بیشتر