ورزش جهان / شناسه خبر: 76635 / تاریخ انتشار : 1396/10/16 16:22
|

راز اوج گرفتن دوباره ویلشر

ویلشر هفته‌ای 120 هزار پوند حقوق می‌گیرد اما به نظر می‌رسد این بازیکن 26 ساله برای بالا بردن شانس ماندنش در آرسنال باید با کاهش حقوقش موافقت کند.

ایران ورزشی آنلاین / جک ویلشر هافبک انگلیسی تیم فوتبال آرسنال به پیشنهادهایی که از باشگاه‌های خارجی به او می‌شود توجهی ندارد و هدفش این است که اسطوره آرسنال شود.

هافبک توپچی‌ها هنوز منتظر ارائه یک پیشنهاد جدید از سوی باشگاه آرسنال است و این در حالی است که او در پایان فصل جاری می‌تواند این باشگاه را ترک کند و به‌عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر ملحق شود. چند باشگاه در خارج از انگلیس هم نسبت به جذب او ابراز تمایل کرده‌اند که باشگاه مارسی فرانسه یکی از آنها است اما خود او تمایل دارد در شمال لندن به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد.
او که محصول باشگاه آرسنال است و تعلق خاطر خاصی به این باشگاه دارد، نه تنها به خاطر علاقه‌اش به آرسنال بلکه به دلیل خو گرفتن خانواده‌اش به شرایط زندگی در لندن دوست دارد در آرسنال بماند.
با احتساب پاداش‌هایش، ویلشر در حال حاضر با آرسنال قراردادی دارد که به موجب آن هفته‌ای 120 هزار پوند حقوق می‌گیرد اما به نظر می‌رسد این بازیکن 26 ساله برای بالا بردن شانس ماندنش در ورزشگاه امارات باید با کاهش حقوقش موافقت کند. ویلشر در هفته‌های اخیر پیشرفت محسوسی داشته است و طلسم گلزنی‌اش برای آرسنال در لیگ برتر که از سال 2015 پابرجا بود را شکست.

ویلشر همچنین گفته است، راز بازگشتش به اوج آمادگی بدنی گرفتن رژیم غذایی بدون گلوتن است. او در شروع فصل نیمکت نشین بود، ولی بعد از مصدومیت رمزی به ترکیب اصلی رسیده و در بازی های اخیر یکی از بازیکنان آماده تیمش بوده. ویلشر در تساوی 2-2 چهارشنبه شب مقابل چلسی زننده گل اول آرسنال بود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر