ورزش جهان / شناسه خبر: 76604 / تاریخ انتشار : 1396/10/5 14:44
|

رومنیگه: ما از تیم طلایی دهه 70 بایرن هم بهتر هستیم

رومنیگه: تابستان گذشته پنجمین قهرمانی پیاپی بوندس‌لیگا را کسب کردیم که دستاوردی تاریخی است. حتی در دهه طلایی 70 هم بایرن چنین سلطه‌ای نداشت و تیم ما می‌تواند این رکورد را بهبود بخشد.

ایران ورزشی آنلاین / بایرن‌مونیخ اگر چه فصل 2018-2017 را خوب شروع نکرد و مجبور به اخراج کارلو آنچلوتی شد اما کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه در پیام تبریک کریسمس گفت در حال حاضر همه چیز عالی است حتی بهتر از دوران طلایی دهه 70.

بایرن شروع پرفراز و نشیبی داشت و باخت 3 بر صفر مقابل پاری‌سن‌ژرمن مقامات باشگاه را برای اخراج مربی ایتالیایی مصمم کرد. بعد یوپ هاینکس را که تیم را در فصل 2013-2012 به سه‌گانه قهرمانی رساند، از بازنشستگی بیرون آوردند و همه چیز مرتب شد تا جایی که در پایان نیم فصل با 11 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیکترین رقیبشان، شالکه در صدر جدول بوندس‌لیگا قرار دارند.
رومنیگه در این نامه تبریک نوشت: «ما حالا می‌توانیم در آرامش، کریسمس را جشن بگیریم. از سال 2017 رضایت داریم. تابستان گذشته پنجمین قهرمانی پیاپی بوندس‌لیگا را کسب کردیم که دستاوردی تاریخی است. حتی در دهه طلایی 70 هم باواریا چنین سلطه‌ای نداشت و تیم ما می‌تواند این رکورد را بهبود بخشد. همچنین در لیگ قهرمانان و جام حذفی هم وضعیت خوبی داریم. تشکر ویژه از یوپ هاینکس و دستیارانش که بازگشت فوق‌العاده‌ای را رقم زدند. ما از وقتی او آمده از 16 بازی 15 تا را برده‌ایم و مطمئنم بعد از تعطیلات زمستانی هم به پیشرفت تیم کمک می‌کند هرچند تعطیلات کوتاه شده. باید از کارلو آنچلوتی هم تشکر کنم که تیم را به پنجمین قهرمانی متوالی رساند.»
بایرن 22 دی نخستین بازی نیمه دوم فصل را برابر بایرلورکوزن انجام می‌دهد و در مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان نیز با قرعه مناسبی روبه‌رو شده و با بشیکتاش بازی می‌کند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر