ورزش جهان / شناسه خبر: 76603 / تاریخ انتشار : 1396/10/5 14:40
|

چلسی- برایتون : چشم امید کونته به موراتا

بازگشت موراتا به ترکیب چلسی بهترین خبر برای کونته است که تیمش در آخرین بازی مقابل اورتون مشکل گلزنی داشت و بدون گل متوقف شد.

ایران ورزشی آنلاین / چلسی امشب میزبان برایتون است و به دنبال جبران تساوی بدون گل شنبه با اورتون در گودیسون پارک. مدافع عنوان قهرمانی در نیمه راه لیگ برتر 16 امتیاز از منچسترسیتی صدرنشین عقب است و در رده سوم قرار دارد. البته تیم آنتونیو کونته در 11 بازی آخرش در لیگ 8 پیروزی داشته ضمن اینکه مربی ایتالیایی می‌تواند یک بار دیگر از آلوارو موراتا استفاده کند که بازی اورتون را به دلیل محرومیت از دست داد. این مهاجم اسپانیایی که گرانترین بازیکن تاریخ چلسی است، با 9 گل در لیگ برتر بهترین گلزن آبی‌های لندن است، او به دلیل دریافت پنج کارت زرد یک جلسه محروم شد. سسک فابرگاس و داویده زاپاکاستا هم به ترکیب اصلی برمی گردند اگر کونته تصمیم به ایجاد تغییر بگیرد اما داوید لوییز که شایعاتی درباره خروجش از چلسی در ژانویه مطرح شده همچنان با مصدومیت زانو حاشیه نشین است.

برایتون هم اگرچه در نخستین فصل حضور در لیگ برتر در رتبه قابل توجه دوازدهم قرار دارد اما تا اینجای فصل در بازی‌های خارج از خانه تنها دو بار به پیروزی رسیده.
چلسی هر چهار بازی قبلی‌اش در لیگ برابر برایتون را برده اما این نخستین دیدار دو تیم بعد از 29 سال است. تنها پیروزی برایتون برابر چلسی در رقابت‌های مختلف به 85 سال قبل در جام حذفی مربوط می‌شود. این نخستین دیدار دو تیم در لیگ برتر است و برایتون شصتمین حریف چلسی در این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر