ورزش جهان / شناسه خبر: 76533 / تاریخ انتشار : 1396/9/22 16:54
|

انگیزه‌های بونی مقابل تیم سابقش / سوانزی از منچسترسیتی امتیاز می‌گیرد؟

منچسترسیتی این روزها مهارنشدنی است، با این حال سوانزی امشب امیدوار است با انگیزه مهاجم ساحل عاجی بتواند صدرنشین را متوقف کند.

ایران ورزشی آنلاین / پل کلمنت مربی سوانزی حساب ویژه‌ای روی ویلفرید بونی احیاشده باز کرده تا او امشب بتواند برای تیم دوم از انتهای جدول مقابل صدرنشین مقتدر لیگ برتر امتیاز بگیرد. مهاجم ساحل عاجی در سال 2015 از تیم ولزی به منچسترسیتی رفت اما در آغاز این فصل به تیم سابقش بازگشت و به تدریج قدرت خود مقابل دروازه حریفان را باز یافته. او بیشتر دوران حضورش در سیتی را روی نیمکت سپری کرده بود، دچار کمبود اعتماد به نفس شده و از فرم خوبش فاصله گرفته بود اما در باخت 2 بر یک به استوک سیتی اولین گل فصلش را زد و شنبه این هفته گل پیروزی بخش را وارد دروازه وست برومویچ کرد.

کلمنت پیش از این بازی خانگی در کنفرانس خبری گفت: «او اینجا عملکرد خیلی خوبی داشت تا اینکه مورد توجه سیتی قرار گرفت اما آنجا به سطحی که می‌خواست، نرسید. حالا می‌خواهد خیلی چیزها را به خیلی‌ها ثابت کند. گام به گام بهتر و آماده‌تر می‌شود و گلزنی‌هایش هم شروع شده، مقابل استوک عالی گل زد و گل شنبه خیلی مهم بود.»

کلمنت البته می‌داند با وجود آمادگی بونی تیمش شانس زیادی برای پیروزی مقابل سیتی که با 11 امتیاز اختلاف در صدر جدول است، ندارد: «بدون شک شانس ما کم است اما در گذشته تیم‌های زیادی در چنین موقعیتی بودند و نتیجه گرفتند. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که کار را برایشان تا حد ممکن سخت کنیم. ما با بهترین تیم فعلی لیگ روبه‌رو می‌شویم که می‌تواند در مکان‌های مختلف به شیوه‌های مختلف بازی را ببرد. می‌توانند قاطعانه پیروز شوند یا مثل هادرسفیلد، وستهم و ساوتهمپتون با گل‌های دقیقه آخر به برد برسند.»

سوانزی با پیروزی بر وست بروم به هفت بازی بدون برد خود پایان داد اما منچسترسیتی با پیروزی در زمین منچستریونایتد نخستین تیمی شد که در یک فصل لیگ برتر انگلیس 14 بازی پشت سر هم را برده.
 

 
captcha
تازه ها
بیشتر