ورزش جهان / شناسه خبر: 76509 / تاریخ انتشار : 1396/9/19 14:17
|

آلاردایس: کنترل خط حمله لیورپول واقعا سخت است

اورتون با آمدن آلاردایس نتایج خوبی گرفته، ولی امروز مقابل لیورپول با آزمون خیلی سختی روبرو می شود.

ایران ورزشی آنلاین / سم آلاردایس می‌گوید اورتون باید از فرصت‌های محدودی که به دست می‌آورد نهایت استفاده را ببرد، اگر می‌خواهد شهرآورد را ببرد. اورتون به دنبال نخستین پیروزی در آنفیلد بعد از سال 1999 است.

آلاردایس در کنفرانس خبری گفت:«ما کار روی اصلی را که باور داریم تازه شروع کرده‌ایم؛ بازی تیمی و اینکه برای یکدیگر تلاش کنیم و برای کار تیمی‌مان بمیریم و زندگی کنیم. نباید اجازه دهیم شرایط روی ما تاثیر بگذارد. باید فضاهایی که لیورپول روی باز بودنش حساب کرده را مسدود کنیم. این را می‌دانیم که احتمالا به اندازه آنها مالکیت توپ نخواهیم داشت اما اگر فرصتی به دست آمد باید گل بزنیم.»
لیورپول بازیکنان هجومی خطرناکی دارد مثل فیلیپ کوتینیو، سادیو مانه، روبرتو فیرمینو و محمد صلاح. آلاردایس که تیمش در دو بازی قبلی لیگ مقابل وستهم و هادرزفیلد پیروز شده و همچنین در لیگ اروپا با سه گل آپولون را برده -هر چند اورتون صعود نکرد- اعتراف کرد مقابله با قدرت خط حمله لیورپول سخت است:«شما نمی‌توانید بگویید اگر این بازیکنان را کنترل کنیم، لیورپول را متوقف کرده‌ایم چون فقط اینها نیستند. کار سختی است با توجه به سرعت و تکنیک و مهارت آنها در کار با توپ. اگر فرصت طلب نباشیم و نتوانیم با توپ کار کنیم، نمی‌توانیم از نیمه خودمان خارج شویم.» فیل جاگیلکا و یانیک بولاسی بعد از مدت‌ها مصدومیت می‌توانند اورتون را در این بازی همراهی کنند.
میرر گزارش داد اورتون در ژانویه برای پیر امریک اوبامیانگ که به نظر می‌رسد از بازی در بوروسیادورتموند راضی نیست، 60 میلیون پوند می‌دهد. آلاردایس ابراز علاقه کرد بازیکنی به تیمش اضافه شود که مثل روملو لوکاکو-که تابستان به منچستریونایتد رفت- گلزن باشد:«خریدن مهاجمی که گل می‌زند، سخت ترین کار است. این قسمت گرانترین بخش زمین است. ما چند بازیکن با سابقه خوب داریم که هنوز جا نیفتاده‌اند. به نظرم این مهم‌ترین خرید ما است. شما اگر خوب نخری اخراج می‌شوی اما من قرار نیست نام کسی را بگویم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر