ورزش جهان / شناسه خبر: 76508 / تاریخ انتشار : 1396/9/19 14:12
|

کلوپ: در شهرآورد هیچ تیمی شانس بیشتری ندارد

لیورپول 9 بازی نباخته و در آخرین دیدار خود با 7 گل اسپارتاک مسکو را در هم کوبیده، با این حال کلوپ هشدار می دهد که شرایط شهرآورد متفاوت است و تیمش امروز مقابل اورتون باید محتاط باشد.

ایران ورزشی آنلاین / یورگن کلوپ می‌گوید فرم تیم‌ها در شهرآورد‌های حساس به حساب نمی‌آید و به بازیکنان هشدار داد به خاطر نتایج اخیر مغرور نشوند. لیورپول 9 بازی نباخته و در آخرین دیدار خود با 7 گل اسپارتاک مسکو را در هم کوبیده.

مربی آلمانی گفت:«ما از سوت شروع بازی باید کار درست را در زمان درست انجام دهیم و نباید فکر کنیم می‌توانیم مثل بازی با اسپارتاک باشیم، این احمقانه است. باید سخت کار کنیم و صبور باشیم. من هیچ مشکلی با شهرآورد ندارم، اینجور بازی‌ها را دوست دارم. هیچ کس شانس بیشتری نسبت به دیگری برای پیروزی ندارد. این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود.»
لیورپول در رده چهارم است و اورتون که اخیرا سم آلاردایس باتجربه را منصوب کرده، در سه بازی آخر در رقابت‌های مختلف به پیروزی رسیده. او از خطر این بازی به خوبی آگاه است چون قبلا با تیم‌های مربی سابق انگلیس، ساندرلند و کریستال پالاس روبه‌رو شده:«همه می‌دانند تیم‌های سم آلاردایس در چنین مواقعی چطور بازی می‌کنند. باید کاملا سازمان یافته بازی کنیم و کار را تا جایی که می‌شود برای اورتون سخت کنیم.»
لیورپول در ماه اکتبر با 7 گل ماریبور را در لیگ قهرمانان در هم کوبید و چند روز بعد 4 بر یک مقابل تاتنهام شکست خورد و کلوپ هشدار داد:«بعد از برد قاطعانه قبلی لیگ قهرمانان نتیجه خوبی نگرفتیم و باید مراقب باشیم. البته بازیکنان در شهرآورد انگیزه بیشتری دارند هرچند بازی تاتنهام هم کم اهمیت نبود اما اشتباه کردیم و باید نشان دهیم از آن درس گرفته‌ایم.»
جوردن هندرسون کاپیتان لیورپول از بازی مقابل اسپارتاک بیرون گذاشته شد و بازی‌هایش در این فصل مورد انتقاد برخی قرار گرفته اما کلوپ از او حمایت کرد:«حتی کاپیتان هم قرار نیست همیشه بازی کند، او وضعیت خوبی دارد. این داستان‌ها که رسانه‌ها می‌سازند و می‌گویند که او دیگر مورد توجه نیست، آشغال است. من در این شهر زندگی می‌کنم و می‌دانم شرایط چطور است اما کاپیتان لیورپول سخت ترین کار دنیا را دارد، آدم قبلی استیون جرارد بوده. می‌خواهم همه به جوردن هندرسون به‌عنوان کاپیتان ما احترام بگذارند.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر