ورزش جهان / شناسه خبر: 76475 / تاریخ انتشار : 1396/9/14 18:17
|

هاینکس درباره بازی برگشت مقابل پاری سن ژرمن: اعتقادی به انتقام ندارم / برای سرگروهی می جنگیم

پاری سن ژرمن در بازی رفت به پیروزی 3 بر صفر رسید و ستارگان بایرن امشب انگیزه زیادی برای جبران دارند.

ایران ورزشی آنلاین / بایرن‌مونیخ امشب در یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف پاری‌سن‌ژرمن تیم پرستاره فرانسوی برود.

یوپ هاینکس، سرمربی بایرن‌مونیخ پیش از این بازی درباره برنامه‌اش برای تقابل با پاری‌سن‌ژرمن گفت: «ما می‌خواهیم به عنوان تیم سرگروه به مرحله بعد برویم. شکست دادن پاری‌سن ژرمن روحیه تیمی بالایی می‌خواهد. مهار نیمار تنها با تلاش  جمعی بازیکنان امکان‌پذیر است. ستاره برزیلی را خیلی خوب  می‌شناسم چون در سال‌های اخیر بارها  بازی‌های او را تماشا کرده‌ام. نیمار بازیکنی لایق و خطرناک است که علاقه به شرکت در جریان بازی دارد و امباپه تنها با 18 سال سن  عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان می‌دهد.  در سال 2013 هم مهار مسی و  اینی‌یستا آسان نبود اما آن‌ها هم  انسان هستند و راهی برای مهارشان وجود دارد. مهاجمان ما هم ضعیف نیستند و دفاع  رقیب باید به فکر مهار آنها  باشد.»

پاری سن ژرمن در بازی رفت به برتری 3 بر صفر رسید و بایرن برای سرگروهی باید بتواند این نتیجه را جبران کند. از طرفی انتظار می‌رود بازیکنان این تیم انگیزه زیادی برای جبران آن شکست داشته باشند، با این حال هاینکس گفت: «من در فوتبال به کلمه انتقام اعتقادی ندارم. درست است که در بازی رفت شکست خوردیم ولی این یک بازی کاملا متفاوت است. برای بازیکنان هم همین‌طور است.  ما تنها می خواهیم ببریم و توانایی مان را به آنها نشان بدهیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر