ورزش جهان / شناسه خبر: 76460 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 21:05
|

اینتر، صدرنشین جدید سری A

اینتر با پنج گل کیه وو را در هم کوبید و در صدر جدول جای ناپولی را گرفت. تیم اسپالتی تنها تیم بدون شکست لیگ ایتالیاست.

ایران ورزشی آنلاین / اینتر با پیروزی خردکننده 5 بر صفر مقابل کیه‌وو به صدر جدول سری A صعود کرد. اینتر با این برد 39 امتیازی شد و به لطف اولین شکست فصل ناپولی که جمعه شب مقابل یوونتوس رقم خورد به صدر جدول رسید. ستاره اینتر در این بازی ایوان پریشیچ کروات بود که توانست هتریک کند. ایکاردی و اسکرینیار دو گل دیگر اینتر را زدند. اینتر برای اولین بار از ژانویه 2016 موفق می‌شود به صدر جدول برسد و در حال حاضر تنها تیم بدون شکست لیگ ایتالیاست.

پریشیچ بعد از درخشش در این بازی گفت: «مهم نیست چه کسی گل می‌زند، برد تیم از هر چیزی مهمتر است. باید با همین روند ادامه بدهیم. ما مدت زیادی منتظر این لحظه بودیم و باید بتوانیم در زمین یوونتوس هم به پیروزی برسیم.»

او در شروع فصل مشتریان زیادی داشت، ولی در نهایت با اینتر ادامه داد. پریشیچ درباره دلایل ماندنش گفت: «اسپالتی در شروع فصل گفت که همه بازیکنان برای تیم مهم هستند و حالا حرفش ثابت می‌شود. اسپالتی نقش خیلی مهمی در متقاعد کردن من برای ماندن داشت.»

اسپالتی هم درباره این بازی گفت: «دیدن هماهنگی تیم برای مربی خیلی خوشحال‌کننده است. ما در مسیر درستی حرکت می‌کنم. تیم خیلی خوب شروع کرد و به تدریج بهتر شد. حرف زیادی برای گفتن وجود ندارد. نمایش ما در این بازی تقریبا کامل بود.» اینتر شنبه هفته آینده بازی حساسی در خانه یووه دارد که در حال حاضر بعد از ناپولی در رده سوم است. 

captcha
تازه ها
بیشتر