ورزش جهان / شناسه خبر: 76459 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 20:58
|

شروع کابوس‌وار گتوزو با میلان / چاقو می‌خوردم بهتر بود!

چیزی نمانده بود سرمربی جدید میلان اولین بازی اش را با برد تمام کند، ولی گل دقیقه 95 دروازه بان حریف پایان تلخی برای گتوزو ساخت.

ایران ورزشی آنلاین / جنارو گتوزو روی نیمکت میلان شروع فاجعه‌باری داشت و آلبرتو برینیولی، دروازه‌بان بنونتو موفق شد در پنجمین دقیقه وقت اضافه گل تساوی را به ثمر برساند. تیم تازه‌وارد به سری A تمام 14 بازی‌اش را باخته بود و دیروز مقابل میلان موفق شد اولین امتیازش را به دست آورد.

میلان ده نفره در حال محافظت از برتری‌اش بود که دروازه‌بان حریف پیشروی کرد و روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر گل زد. برینیولی گفت: «به سختی می‌توانم حالتم را توصیف کنم. فکر می‌کردم 2 بر یک عقب هستیم، دقیقه 95 بازی است و چیزی برای از دست دادن نداریم. من جلو رفتم، چشمانم را بستم و پریدم.»

گتوزو اما بابت این گل به شدت خشمگین بود و گفت: «بهتر بود چاقو می‌خوردم تا این گل را می‌خوردیم. ما میلان هستیم و باید بهتر از این باشیم. این برای ما کافی نیست. ما در 15 دقیقه آخر عذاب کشیدیم و گل عجیبی خوردیم. انتظار نداشتم این قدر تحت فشار قرار بگیریم و در دقیقه 95 از دروازه‌بان گل بخوریم. باید از بازیکنانم بابت اشتیاق و تعهدشان تشکر کنم. ما به سختی تلاش ردیم. نمی‌توانیم از بازیکنانم خرده بگیرم.»

سرمربی جدید میلان اضافه کرد: «من حس تعلق خاطر زیادی به میلان دارم و در رختکن فضای غم‌انگیزی حاکم بود. من از تیمم انتقادی ندارم. ما باید پیشرفت کنیم. ما در میانه زمین توپ‌های زیادی از دست دادیم و می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. ما شخصیت کافی نشان ندادیم.»

میلان در این بازی موفق شده بود دو بار از حریفش پیش بیفتد. اولین بار توسط بوناونتورا و دومین بار توسط کالینیچ.

captcha
تازه ها
بیشتر