ورزش جهان / شناسه خبر: 76448 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 14:43
|

زیدان پس از تساوی بدون گل مقابل بیلبائو: مطمئنم این روند تغییر می‌کند

رئال نتوانست از فرصتش برای کم کردن فاصله با بارسا استفاده کند و با وجود موقعیت هایی که رونالدو و سایر مهاجمان داشتند مقابل بیلبائو به گل نرسید.

ایران ورزشی آنلاین / زین‌الدین زیدان از نتیجه رئال مادرید در زمین اتلتیک بیلبائو ناراضی بود اما از بازی تیمش نه؛ مدافع عنوان قهرمانی می‌توانست با توجه به تساوی 2 بر 2 بارسلونا مقابل سلتاویگو فاصله هشت امتیازی‌اش با صدرنشین را کم کند اما چیزی بیشتر از تساوی بدون گل عایدش نشد.

زیدان در کنفرانس خبری گفت: «خیلی ناراحتم با توجه به بازی که انجام دادیم. فرصت داشتیم فاصله را کم کنیم. همه کار کردیم و لیاقت بیشتری داشتیم اما در نهایت نتوانستیم گل بزنیم. ما خیلی خوب بودیم اما توپ توی دروازهشان نرفت. ناراحتی‌ام بیشتر به خاطر بازیکنان است که تلاش زیادی کردند اما ثمره‌ای برایشان نداشت. سه تیم جلوی ما هستند که امتیازات بیشتری دارند و ما می‌توانستیم این فاصله را کم کنیم. ما کمی عقب هستیم اما راه زیادی مانده و مطمئنا فرصت برای جبران این فاصله وجود دارد.»

رئال در سه بازی خارج از خانه آخر خود در لیگ تنها یک گل زده و دو امتیاز به دست آورده، ضمن اینکه از فصل 2009-2008 سابقه نداشته رئال بعد از 14 بازی تنها 28 امتیاز جمع کرده باشد. رئال برای سومین بار در این فصل بدون گل مساوی کرد.

زیدان ادامه داد: «اگر شما گل بزنید دو امتیاز دیگر به دست می‌آورید. در این بازی و همچنین اتلتیکو (دو هفته قبل که بدون گل مساوی شد) ما لیاقت بیشتری نسبت به حریف داشتیم. ما فقط در زدن گل موفق نبودیم و اگر می‌توانستیم گل بزنیم امتیازات بیشتری کسب کرده بودیم. ما هشت امتیاز عقب هستیم به این دلیل که به اندازه کافی گل نمی‌زنیم. من خوشبین هستم و مطمئنم این روند تغییر می‌کند. یادم هست فصل قبل گل‌های دیرهنگام زیاد می‌زدیم اما این فصل نتوانسته‌ایم، وضعیت اینطور نمی‌ماند. چاره‌اش هم فقط کار کردن بیشتر است و نیازی نیست به چیزهای دیگر فکر کنیم.»

خیلی‌ها جدایی آلوارو موراتا، خامس رودریگس و ماریانو دیاس در تابستان را دلیل تضعیف رئال می‌دانند که این حرف‌های زیدان پاسخ آنها است.

خوسه آنخل سیگاندا مربی اتلتیک بیلبائو هم گفت: «اتلتیک همیشه به دنبال پیروزی است و رئال هم برای کسب همه امتیازات به این بازی آمده بود. این یک مسابقه کلاسیک بود و تساوی عادلانه بود. در نیمه دوم آنها فشار بیشتری آوردند اما با کار دفاعی خوبمان اجازه باز شدن دروازه را ندادیم. بعد از حذف از جام حذفی به زندگی برگشتیم و حالا روی لیگ تمرکز داریم.»

captcha
تازه ها
بیشتر