ورزش جهان / شناسه خبر: 76446 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 12:08
|

مارتینز: نه ما چیزی برای مخفی کردن از انگلیس داریم نه آنها

بلژیک به عنوان یکی از سیدهای اول با انگلیس روبرو شد و این می تواند یکی از جذاب ترین بازی های مرحله گروهی باشد. دو تیمی که اکثر بازیکنانش در رده باشگاهی همبازی هستند.

ایران ورزشی آنلاین / روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک می‌گوید که بازی تیمش برابر انگلیس در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه بازی پر رمز و رازی نخواهد بود و اینکه ستاره‌‌های با استعداد تیم تحت هدایت او خواهند توانست از پس مسوولیت رساندن تیم به مراحل بالاتر برآیند. مارتینس که تیمش در مرحله گروهی جام جهانی با پاناما، تونس و انگلیس همگروه شده است در میان آنها انگلیس برای او رقیبب خاصی است چون 16 نفر  از شاگردان او در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کنند و با بسیاری از اعضای تیم ملی انگلیس آشنا و دوست هستند.

مارتینز گفت: «بازی ما با انگلیس بازی است که هیچ یک از دو تیم چیزی برای پنهان کردن از دیگری ندارند و خوب یکدیگر را می‌شناسند. نه ما چیزی برای مخفی کردن از انگلیس داریم نه آنها چیزی برای پنهان کردن از ما دارند. فکر نمی‌کنم آشنایی میان بازیکنان واقعاً مهم باشد. در جام جهانی شما می‌دانید با هر تیمی ممکن است روبه‌رو شوید پس باید خودتان را برای هر آنچه که پیش روی‌تان قرار می‌گیرد آماده کنید. از نظر شناخت تیم‌ها و بازیکنان، البته روبه رو شدن با انگلیس بسیار هیجان‌‌انگیز خواهد بود. در لیگ برتر با رختکن‌های متنوع، تجدید دیدارهای زیادی صورت می‌گیرد اما فوتبال همین است و به محض اینکه جام جهانی آغاز شود، ما دو تیم را خواهیم دید که می‌خواهند ظرفیت واقعی‌شان را به همه نشان دهند.»

 مارتینز ادامه داد: «ما می‌خواهیم به جام جهانی برویم و از فوتبال‌مان و مسوولیت داشتن چنین نسل قدرتمندی لذت ببریم. ما گروهی از بازیکنان را داریم که مسوولیت باورنکردنی روی شانه‌هایشان قرار دارد. آنها سفیران واقعی فوتبال بلژیک هستند. 95 درصد از بازیکنان ما خارج از کشور بازی می‌کنند اما زمانی که آنها برای تیم ملی بازی می‌کنند بحث فرق می‌کند و آنها رویکردشان فرق می‌کند و از آن لذت می‌برند.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر