ورزش جهان / شناسه خبر: 76443 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 11:36
|

اوسوریو: می‌خواهیم از فرصت رویارویی با قهرمان جهان لذت ببریم

مکزیک مثل جام کنفدراسیون ها باید با آلمان روبرو شود و سرمربی این تیم از این فرصت استقبال کرده.

ایران ورزشی آنلاین / خوان کارلوس اوسوریو، سرمربی تیم ملی مکزیک می‌گوید که صعود کردن از گروهی که در آن آلمان، قهرمان جهان، سوییس و کره جنوبی قرار گرفته‌اند سخت خواهد بود اما او و مردانش می‌خواهند از این فرصت لذت ببرند.

مکزیک در آخرین مصافش با آلمان در جام کنفدراسیون‌های امسال 4 بر یک به آلمان باخت  با این حال اوسوریو امیدوار است که شاگردانش در مصاف بعدی‌شان با ژرمن‌ها نتیجه ‌بهتری کسب کنند.
او گفت: « فکر می‌کنم ما برابر یکی از تیم‌هایی که می‌شود با آن رقابت کرد قرار گرفته‌ایم. آلمان در حال حاضر قهرمان جهان است و با سیستمی بازی می‌کند که تنها خیلی‌ها به داشتن آن غبطه می‌خورند چراکه الگویی برای بسیاری از کشورها است. مربی آنها 10 سال است که دارد روی پروژه‌اش در این تیم کار می‌کند.
در برزیل او با سیستمی متفاوت تیمش را به میدان می‌فرستاد و حالا دارد از سیستم دیگری استفاده می‌کند که البته به همان اندازه کارآمد است. او توانسته تیمش را با گروهی از بازیکنان که در بوندس لیگا بازی می‌کنند احیا کند؛ لیگی که به نظر من الان یکی از بهترین لیگ‌های دنیا است.
من به جرات می‌توانم بگویم که او 35 تا 40 بازیکن در بالاترین سطح در اختیار دارد که می‌تواند از میان آنها بهترین تیم ممکن را به جام جهانی ببرد. قطعاً از این میان او حداقل 10 تا 15 بازیکن دارد که هر کدام‌شان در ترکیب هر تیم ملی دیگری بودند قطعاً به صورت ثابت در ترکیب اصلی بازی می‌کردند.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر