ورزش جهان / شناسه خبر: 76442 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 11:28
|

مربی ایسلند: باید حواسمان به شماره 10 آرژانتین باشد!

ایسلند، شگفتی‌ساز یورو 2016 در گروه سختی قرار گرفته، با این حال هالگریمسون امیدوار است تیمش در روسیه هم بدرخشد.

ایران ورزشی آنلاین / ایسلند، شگفتی‌ساز یورو 2016 نخستین حضورش در جام جهانی را تجربه خواهد کرد. هیمیر هالگریمسون، مربی این تیم درباره همگروهی با آرژانتین می‌گوید: «اوضاع سرگرم‌کننده است. آرژانتین بخشی از زیبایی جام جهانی را می‌سازد. بخت ما برای برد مقابل آرژانتین کمتر از پیروزی مقابل تیم‌های دیگر است.»

آنها پس از بازی با آرژانتین به مصاف نیجریه می‌روند. مربی ایسلند می‌گوید: «فوتبال را که می‌شناسید. شما همیشه بختش را دارید. اینکه بخت ایسلند مقابل آرژانتین چقدر باشد را نمی‌دانم اما در سال‌های اخیر نشان داده‌ایم اگر عالی بازی کنیم، دست کم می‌توانیم نمایش خوبی داشته باشیم.»
او همچنین گفته با فردی که از طرف او بازی‌های آرژانتین را زیر نظر گرفته صحبت کرده است: «او به من یک چیز گفت: حواستان به شماره 10 باشد» و سپس خندید.
ایسلند در یورو 2016 شگفتی‌ساز شد و پس از صعود از گروهش، انگلیس را هم حذف کرد. آنها در نهایت پنج بر دو به فرانسه باختند و حذف شدند. از هالگریمسون سوال شد که آیا ایسلند دوباره تیم محبوب دوم همه خواهد بود و او گفت: «امیدواریم که اینطور شود. امیدواریم همچنان مردم را شاد کنیم. تعداد زیادی از طرفداران ما به روسیه می‌آیند. آنها ستارگان بزرگ جام جهانی خواهند بود. آنها آدم‌های شادی هستند.»
 

 

captcha
تازه ها
بیشتر