ورزش جهان / شناسه خبر: 76441 / تاریخ انتشار : 1396/9/12 11:24
|

دشان: قرعه ما ممکن بود بدتر باشد

فرانسه مدعی در یکی از آسان‌ترین گروه‌ها قرار گرفته و فرصت خوبی دارد در بهترین شرایط به مرحله حذفی برسد.

ایران ورزشی آنلاین / دیدیه دشان، مربی فرانسه گفت که گروه این تیم در جام جهانی ممکن بود سخت‌تر باشد. آنها با استرالیا، دانمارک و پرو همگروه هستند. فرانسه بازی‌هایش را با دیدار برابر استرالیا آغاز می‌کند، تیمی که در حال حاضر مربی ندارد. آنها سپس با پرو و در نهایت با دانمارک بازی خواهند کرد.

فرانسه ممکن بود با اسپانیا، انگلیس، کرواسی یا اروگوئه همگروه شود. دشان گفت: «روشن است که ممکن بود اوضاع بدتر شود. ما اکنون زمان کافی برای تحلیل رقیبانمان را در دیدارهای دوستانه داریم. به این ترتیب اطلاعات مکملی به دست می‌آوریم که به ما اجازه می‌دهد تمام نقشه‌های لازم را بکشیم.
ما دیدارهایی دوستانه برگزار خواهیم کرد و با تیم‌های مشابه حریفانمان در جام جهانی بازی خواهیم کرد. دفعه قبل همه شما گفتید که قرعه ما عالی است، حتی برخی بازیکنان هم این حرف را زدند اما با یک‌ جا نشستن کار پیش نمی‌رود. باید خودمان تلاش کنیم و با جاه‌طلبی بسیاری به این جام برویم.»
نوئل لوگرت، رییس فدراسیون فوتبال فرانسه گفته هدف فرانسه که بازیکنانی مانند پل پوگبا، آنتوان گریزمان، کیلیان امباپه و عثمان دمبله را دارد، باید رسیدن به نیمه‌نهایی باشد. آنها در جام جهانی قبلی در مرحله یک‌چهارم نهایی حذف شدند.
فرانسه در مرحله مقدماتی عالی نبود و در خانه سوئد شکست خورد و در خانه برابر لوکزامبورگ با نتیجه بدون گل متوقف شد. جبریل سیدیبه، مدافع کناری موناکو می‌گوید: «ما بخت مسلم قهرمانی نیستیم اما به نظرم این تیم کیفیت‌های بالایی دارد و مربی‌‌اش در سال‌های اخیر نتیجه گرفته است. همه چیز بستگی به خود ما دارد که مواد لازم را جمع کنیم. ما باید در این مسابقات استمرار داشته باشیم، و تا جای ممکن دیدارهایمان را ببریم تا اعتماد به نفس لازم را به دست بیاوریم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر