ورزش جهان / شناسه خبر: 76402 / تاریخ انتشار : 1396/9/8 12:02
|

رئال مادرید 2 – فوئنلابرادا 2 / سایه روشن‌های یک تساوی عجیب

گل‌های مایورال و بازگشت درخشان گرت بیل زیدان را امیدوار کرد که در بازی های حساس بتواند از آنها در خط حمله استفاده کند.

ایران ورزشی آنلاین / رئال مادرید سه‌شنبه شب در بازی برگشت جام حذفی مقابل تیم دسته سومی فوئنلابرادا با تساوی 2-2 متوقف شد، ولی به لطف برد 2 بر صفر بازی رفت صعود کرد. تساوی مقابل یک تیم دسته سومی در برنابئو برای قهرمان اروپا و اسپانیا نتیجه درخشانی نیست، ولی زیدان که از بازیکنان جوانش استفاده کرده بود، نگران نیست و گفت: «اصلا ناراحت و نگران نیستم. برای بازیکنان کار آسانی نبود، ما بیشتر از بازیکنان جوان استفاده کردیم. در مجموع از نتیجه این دور راضی هستم. حریف ما عملکرد خوبی داشت. مهم‌ترین چیز این است که از این مرحله عبور کردیم. مردم می‌توانند هر چه می‌خواهند بگویند ولی آنها دیدند که بازیکنانشان تا لحظه آخر جنگیدند. البته حریف هم در سطح یک تیم دسته سومی نبود و بسیار عالی کار کرد. به نظرم بازیکنانی که در زمین حضور داشتند، به خصوص در نیمه دوم، عملکرد خوبی داشتند.»

البته زیدان دلایلی دارد که بعد از این بازی خوشحال باشد. گرت بیل بعد از 63 روز دوباره بازی کرد و به محض ورود به زمین سازنده گل تساوی رئال بود. او در اولین ضربه‌اش به توپ سانتر دقیقی برای مایورال فرستاد تا او دروازه میهمان را باز کند. بیل روی گل دوم هم نقش مهمی داشت و زیدان می‌تواند امیدوار باشد بازگشت ستاره ولزی بتواند بخشی از مشکلات خط حمله را برطرف کند.

از طرف دیگر مایورال، مهاجم جوان رئال هر دو گل تیمش را زد تا نشان دهد شایسته دقایق بازی بیشتری در بازی‌های مهمتر است. این مهاجم جوان تنها در یکی از بازی‌های لالیگا در ترکیب اصلی بوده. این در حالی است که مهاجمان اصلی رئال مثل رونالدو و بن‌زما این فصل آمار ضعیفی در گلزنی دارند. استفاده بیشتر از مایورال شاید بتواند بخشی از مشکلات گلزنی رئال را حل کند.

captcha
تازه ها
بیشتر