ورزش جهان / شناسه خبر: 76401 / تاریخ انتشار : 1396/9/8 11:20
|

سقوط آزاد تاتنهام / پوچتینو جنگندگی بازیکنانش را زیر سوال برد

شکست تاتنهام مقابل لستر این تیم را از جمع مدعیان قهرمانی دورتر کرد. آنها از پنج بازی قبلی تنها چهار امتیاز گرفته اند.

ایران ورزشی آنلاین / مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام بعد از شکست 2 بر یک در خانه لستر بازیکنانش را متهم کرد که روحیه جنگندگی کافی ندارند. این سومین شکست متوالی خارج از خانه تاتنهام است و بخت قهرمانی این تیم در لیگ برتر را بسیار کمرنگ کرد. پوچتینو نمایش نیمه اول تیمش را شلخته خواند و این را هشداری برای بازیکنانش دانست که اگر نجنگند، به دردسر می‌افتند.

واردی و محرز در نیمه اول دو گل تماشایی برای لستر زدند و گل هری کین در نیمه دوم برای فرار از شکست کافی نبود تا فاصله تاتنهام با منچسترسیتی صدرنشین 13 امتیاز باقی بماند.

پوچتینو درباره شروع ضعیف تیمش گفت: «بعد از شروع ضعیف مقابل وست‌برام مصمم بود این بازی شروع بهتری داشته باشیم، ولی به سرعت گل خوردیم. نیمه اول آنها جنگنده‌تر از ما بودند. باید از این بازی درس بگیریم و ایده اولیه ما در هر بازی جنگندگی باشد. فاصله تیم‌ها در لیگ برتر کم است و اگر نجنگید به دردسر می‌افتید.»

بازگشت اریک لاملا تنها نکته مثبت این بازی برای تاتنهام بود. هافبک آرژانتینی بعد از مصدومیت و غیبت 13 ماهه در نیمه دوم به زمین رفت و بلافاصله سازنده گل تیمش شد. کارشناسان معتقدند غیبت توبی آلدرولد در قلب دفاع و ویکتو وانیاما در خط میانی یکی از دلایل افت تاتنهام است که از پنج بازی اخیرش در لیگ برتر تنها 4 امتیاز گرفته و در حال دور شدن از کورس مدعیان است. این دو بازیکن تا پایان سال 2017 نمی‌توانند برای تیم لندنی بازی کنند.

captcha
تازه ها
بیشتر