ورزش جهان / شناسه خبر: 76398 / تاریخ انتشار : 1396/9/7 16:15
|

سامپائولی: شیوه بازی آلمان را دوست ندارم

سرمربی آرژانتین از نمایش برزیل، فرانسه و اسپانیا به عنوان مدعیان قهرمانی در جام جهانی تمجید می‌کند، ولی علاقه ای به تیم یواخیم لوو ندارد.

ایران ورزشی آنلاین / خورخه سامپائولی علاقه‌ای نداشت آلمان را به‌عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جام جهانی معرفی کند و می‌گوید شیوه بازی این تیم را دوست ندارد. مربی تیم ملی آرژانتین تیمش را در بازی آخر مرحله مقدماتی و با درخشش لیونل مسی به مسابقات روسیه رساند اما آلمان با 10 برد از 10 بازی مرحله انتخابی مسافر جام جهانی شد و انتظار می‌رود یکی از تیم‌های مدعی باشد برای دفاع از عنوانی که در جام جهانی برزیل با غلبه بر آرژانتین در فینال به دست آورد.

مردان یواخیم لوو همچنین سال گذشته با تیم ب خود قهرمان جام کنفدراسیون‌ها شدند اما از نظر سامپائولی تیم‌های برزیل، فرانسه و اسپانیا جذابیت بیشتری دارند. او در جمع دانشجویان خبرنگاری گفت: «فکر می‌کنم برزیل، اسپانیا و فرانسه یک گام از ما جلوتر هستند به خاطر مدت بیشتری که در کنار یکدیگر بوده‌اند. آلمان را نگفتم نه به این دلیل که فراموش کردم بلکه به خاطر اینکه شیوه بازی شان را نمی‌پسندم.»

سامپائولی همچنین درباره گونزالو هیگواین مهاجم یوونتوس حرف زد که از زمان آمدن او جایگاهش را در تیم ملی آرژانتین از دست داده: «در کوتاه مدت مساله هیگواین برای ما پیچیده بود اما فکر می‌کنم در میان مدت او می‌تواند بازیکن مهمی برای تیم ما باشد.»

مربی آرژانتین درباره داریو بندتو مهاجم بوکاجونیورز که چند هفته پیش دچار پارگی رباط صلیبی شد نیز گفت: «با او حرف زدم، اولویتش بازگشت است اما متاسفانه شرایط او برای رقابت با بقیه یکسان نیست و مثل آنها شانس حضور در جام جهانی را ندارد. باز هم به روند بهبودی‌اش بستگی دارد.»

captcha
تازه ها
بیشتر