ورزش جهان / شناسه خبر: 76396 / تاریخ انتشار : 1396/9/7 16:11
|

غیبت هیگواین مقابل ناپولی در فینال سری A

گلزن آرژانتینی دستش را جراحی کرده و بعید است به بازی حساس جمعه شب مقابل تیم سابقش برسد.

ایران ورزشی آنلاین / گونزالو هیگواین دست چپ خود را به تیغ جراحی سپرد تا شکستگی آن ترمیم شود. باشگاه یوونتوس با اعلام اینکه عمل جراحی او موفقیت آمیز بوده، زمانی برای بازگشتش تعیین نکرده اما احتمالا مهاجم آرژانتینی نمی‌تواند بیانکونری را در دیدار روز جمعه برابر تیم سابقش، ناپولی همراهی کند.

جوزپه ماروتا مدیر باشگاه یوونتوس البته گفته هیگواین 50 درصد شانس دارد که به این بازی برسد: «دیدار مهمی برابر ناپولی داریم اما فکر نمی‌کنم که روی عملکرد ما در پایان فصل تعیین‌کننده باشد هرچند تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را از آن بگیریم. ما در صدر جدول نیستیم اما وحشتی از ناپولی نداریم. درباره هیگواین هم باید بگویم که او 50 درصد شانس بازی دارد.»

از او درباره لیگ قهرمانان هم سوال شد که یوونتوس در سال‌های 2015 و 2017 در فینال آن مغلوب شد: «رسیدن به این جام رویای ما است اما لیگ را فراموش نکنید چون ما به دنبال هفتمین قهرمانی پیاپی هستیم و آن هم برای ما زیبایی‌های خودش را دارد.»

یوونتوس در بازی جمعه احتمالا استفان لیش‌اشتاینر را هم در اختیار ندارد چون با مصدومیت ران درگیر است. در تمرین دوشنبه، خوان کوادرادو، فدریکو برناردسکی و جورجو کیه‌لینی هم جدا تمرین کردند. یوونتوس سه‌شنبه آینده با المپیاکوس در لیگ قهرمانان بازی دارد و شنبه بعدش با اینتر روبه‌رو می‌شود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر